mazda 3 nasıl bilirsiniz

Kodla Büyü

lefke

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hocam mazda3 arkadaş alacakta yakıtı nasıldır iç hacmi kalitesi kullanan varsa yazarsa teşekkürler

3 yıl kullandım, forumdakiler bilir.

2. eli çok sağlam bir arabadır. en kolay satabileceğin arabalardan biri. ben 2004 modelini kullandım. dynamic modelini öneririrm. yakıtı az değil, normal seviyededir. lpg yi sevmez. beygir gücüne bakma, ben hissedemedim o gücü, ya da torku düşük geldi bana. ama görünüş ve donanım olarak 10 numaradır. kırmızı ya da beyaz öneririm. dizellerini bilmiyorum, caponlar dizel piyasasına yeni girdi sayılır.

harika bir arabadır... hatta elinde varsa satılacak araç değildir... sorunsuz ve kaliteli araçlardır mazdalar...
bende 99 model 626 mazda vardı... hala arkasından yas tutarım...bana hiç sorun çıkarmadı....
herkes satamassın falan diyordu katiyyen yalan...2 haftada sattım arabayı...

sattığın zaman aynı ile ilçeye satmaman lazım. ben aynı ilçden birine sattım, her görüşümde içim yanar mazdama.

en büyük sorunun yedek parça ve iyi bir usta.

bu arada 3 sene mazda 323

3 sene mazda 3 kullandım. şu an geniş bagaj gereksinimimden ötürü connecte biniyorum.

hedefim ev kredi bittikten sonra yani 3 sene sonra temiz bir rx 7 sahibi olup, çürüse de son sahibi olmak

iyi bilmem. parça bulmak sıkıntı. sipariş üzeri ve geç geliyor. ayrıca çok pahalı. Avrupa'da bile tutmadı. uzak dur derim. saygılarımla

İyi bilmiyorsanız yorum yapmayın. Uzun zaman kullandım hocam. pişman olmazsınız. Ev için sattım arabayı. İki haftada gitti. Alan kişi daha fazlasına başkasına satmış hatta. Virajlarda kedi gibi. Lpg yi sevmiyor demiş bir arkadaşım biraz doğru. LPG taktıracaksanız kaliteli taktıracaksınız. Araba çok klas olduğu için çakma ürün hemen belli oluyor. Benim ki LPG li idi LPG nin ömrü bitmeye yakın ufak tefek sorunlar çıktı. Yedek parçası pahalı demişler doğru ama arıza neredeyse hiç yapmıyor. Allah akza bela vermesin.

Parayı bulayım mazda 3 ün sıfırını alacağım 2004-2006 arası dinamik modelleri çok dolu. Tavsiye ederim.

teacher23' Alıntı:
iyi bilmem. parça bulmak sıkıntı. sipariş üzeri ve geç geliyor. ayrıca çok pahalı. Avrupa'da bile tutmadı. uzak dur derim. saygılarımla

hocam bu bilgiler yanlış ingilterede en çok kullanılan arabaların başında gelir mazda....parça konusunda artık her arabanın yedek parçası pahalı....sipariş kısmına katılıyorum ama elden çıkma falan muhakkak bulunur

Uzak durun diyenler hiç kullanmış mı Mazda. Hiç yol gitmişler mi? Hiç servisine girmişler mi? Hiç kullandığı mazda arıza yapmışta yedek parça sipariş etmişler mi?

Tuna54^' Alıntı:
Uzak durun diyenler hiç kullanmış mı Mazda. Hiç yol gitmişler mi? Hiç servisine girmişler mi? Hiç kullandığı mazda arıza yapmışta yedek parça sipariş etmişler mi?

o kadarda değil :) arıza yapmayan araba olurmu yauv hadi arıza yapmadı kazada mı yapamaz :)

Mazda 3 güzel araba hocam honda ayarında bir araba...

benim araba bundandı..ilk göz ağrım... taş gibi ve kıvraktı...kuruş masraf yaptırmadı 1 yıl boyunca ve hiç yolda kalmadım...mazda dendi mi duracaksın :)

arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler anladığım kadarıyla iyi bir araba

Teşbihte hata olmasın; Merhum M. Yazıcıoğlu gibi bu Mazda. Herkes sever ama kimse oy vermezdi rahmetliye, Mazdayı da herkes sever, över ama kullanıcısı azdır ne hikmetse...

Geri