Maygun etkinleştirme

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar idareye acil win10 lazımdı ben de elimde maygunun tahta imajı vardı onu kuruverdim win10 pro edu lakin çözünürlük devasa oldu ve değiştirmek için etkinleştirme istiyor elimde de ptt avmden aldığım win10 pro 64 bit lisans vardı 2-3 bilgisayara kurmuştum onu kabul etmedi, çözünürlüğü nasıl değiştirebilirim yada tekrar mı lisans almalıyım

Legal olmayan bir yöntem olarak KmSpico diye bir uygulama var, Windows ve office yi etkinleştiriyor lisans olayı sorun değil derseniz deneyebilirsiniz.

bende sorunsuz, bikaç ay sonra pasif olmayacak en güncel aktivasyon aracı konusunda tavsiye hatta link :) istiyorum

Benim en çok kullandığım aktivasyon uygulaması bu hocam. Genelde 6 ayda bir yenileyebilirsiniz. Bu uygulamayı Defender virüs olarak görür önce Başlat>Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik >Windows Güvenliği kısmından defender kapatıp bilgisayar kaç bitse ona göre klasör içindeki Kmsauto yazan uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Bazen uygulama hata verebilir sonuna kadar bekleyin sonda Activation Succesfull yazacaktır.

Son düzenleme:
Benim en çok kullandığım aktivasyon uygulaması bu hocam. Genelde 6 ayda bir yenileyebilirsiniz. Bu uygulamayı Defender virüs olarak görür önce Başlat>Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik >Windows Güvenliği kısmından defender kapatıp bilgisayar kaç bitse ona göre klasör içindeki Kmsauto yazan uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Bazen uygulama hata verebilir sonuna kadar bekleyin sonda Activation Succesfull yazacaktır.

teşekkürler

bende sorunsuz, bikaç ay sonra pasif olmayacak en güncel aktivasyon aracı konusunda tavsiye hatta link :) istiyorum
Bunun nedeni wimdowsun portatif bir sürümü var flash belleğe yükle istediğin bilgisayarda kullan gibi ama bunun da 180 gün aktivasyon süresi var. Sonra tekrardan aktive edilmeli işte bu programlar bu şeyleri taklit ediyor. Windows aslında 180 gün kullanmana izin veriyor sadede.

Geri