Mayıs Maaşı...

Kodla Büyü

sanal_kisi

Site Gezgini
8/2 evli çocuksuz aile yardmsız...
1643 tl...
polemik değil bilgilendirme sadece şuan masada yeni maaşım 1700 lira bile olmuyor, inşaallah zam oranı artar, amin...

Bizim okulun hizmetlisi var. Maaşı yaklaşık 1900 TL. Yeni artışlarla maaşım 2000'i geçer diyor. Adam ilkokul mezunu. Okulda pek bir iş de yapmıyor. Müdür de onu kapıya bekçi yaptı. Getir götür.O kadar. Benim öğretmenim, malum eğitim sürecinden geçmiş, okumak için yıllarca masraf yapmış. Aldığı maaş ortada. Neden? EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET. Ne adalet ama.

bekar ilköğretim 7/2 1685 özel emekliliğim olduğu için 25 tl daha az vergi ödüyorum ve sendika var

karakartall' Alıntı:
Bizim okulun hizmetlisi var. Maaşı yaklaşık 1900 TL. Yeni artışlarla maaşım 2000'i geçer diyor. Adam ilkokul mezunu. Okulda pek bir iş de yapmıyor. Müdür de onu kapıya bekçi yaptı. Getir götür.O kadar. Benim öğretmenim, malum eğitim sürecinden geçmiş, okumak için yıllarca masraf yapmış. Aldığı maaş ortada. Neden? EŞİT İŞE EŞİT ÜCRET. Ne adalet ama.
hocam olurmu öyle şey, sen ekders alıyorsun daha ne istiyorsun. ayrıca asgari ücretle çalışanlar var

(her maaş muhabbetinde en çok duyduğum laflar)

2000 lira maaş alan öğretmen yok ya
polisi astsubayı işe başlarken 2200-2300 le başlıyor.
gelde sayıp sövme

8/3 ilköğretim bekar sendika yok... 1666.09tl... ocaktan beri aynı.. kuruş oynamadı...

:puhaha: :puhaha: bölüm itibarı ile daha yeniyiz kademe dercemiz en fazla 4 lerde ve psikolojik olan sınır 2000 geçen yok aramızda... :puhaha:

arkadaşlar
Memuriyet Sicil No : ????
Emekli Sicil No : doğum tarihi ile başlayan no

memuriyet sicil no nedir .. daha önce girdiğimi biliyorum.. şimdi ne yazdımsa kabul etmiyor :)
buraya hangi no yu giriyorsnuz

Geri