mayıs ek ders formatörlerde yanlışlık

Kodla Büyü

ataa

Aktif Üye
arkadaşlar bende 1 mayıs haftası çarşamba 3 perşembe 3 cuma 3 toplam 9 saat ek ders. eylem haftasıda aynı şekilde pazartesi 3 salı 3 çarşamba yok perşembe 3 cuma 3 yazılmış toplam 12 saat ek ders yazılmış.bu hesapta bir yanlışlık mı var? toplamda sınav görevi ile birlikte 81 yatmış.85 mi olması gerekiyor?

hocam niye 3-3-3 olmuş ki? 4-3-4 diye gidiyor olması gerek. müdür yardımcının nasıl yatmış. onunla aynı olması lazım.

hocam müdür yardımcının ek ders çizelgesi nasıl? onun da senin gibi olması gerekiyor. hafta başından itibaren 4-3-4-3-4 diye yazılmalı.

arkadaşlar 1 mayısta ekders alacak mıyız. ben almıyoruz diye biliyorum sınav görevi hariç 79 saat ediyor

ozcankurucu' Alıntı:
hocam niye 3-3-3 olmuş ki? 4-3-4 diye gidiyor olması gerek. müdür yardımcının nasıl yatmış. onunla aynı olması lazım.
müdür yardımcısı ile birlikte aynı olması gerekiyor doğru söylüyorsunuz hocam artı bir de 5 saat sınav ücreti olması gerekiyor...

1 mayıs eksik, 23 mayıs eksik , mayıs ayının son haftası artık hafta olduğu için önümüzdeki ay alacağım toplamda 65 saat

easytr' Alıntı:
lavinia_7' Alıntı:
arkadaşlar 1 mayısta ekders alacak mıyız. ben almıyoruz diye biliyorum sınav görevi hariç 79 saat ediyor

Eyleme katilmamissiniz. Yazıklar olsun

lütfen bu tip mesajlar atarken dikkatli olun. evet eyleme katılamadık çünkü öğrencimiz bir iki gün önce vefat etmişken okula yas ortamı hakimken eyleme katılamazdık. kasap et derdinde koyun can derdinde misali.

lütfen siz de insanları yargılarken dikkatli olun. eğer benim durumumda olup da eyleme katılırsanız size yazıklar olsun

elf.krc' Alıntı:
1 mayıs eksik, 23 mayıs eksik , mayıs ayının son haftası artık hafta olduğu için önümüzdeki ay alacağım toplamda 65 saat
Benimkide aynı hocam ekstradan 10 saat sınav görevi var 75 saat

easytr' Alıntı:
lavinia_7' Alıntı:
easytr' Alıntı:
lavinia_7' Alıntı:

lütfen bu tip mesajlar atarken dikkatli olun. evet eyleme katılamadık çünkü öğrencimiz bir iki gün önce vefat etmişken okula yas ortamı hakimken eyleme katılamazdık. kasap et derdinde koyun can derdinde misali.

lütfen siz de insanları yargılarken dikkatli olun. eğer benim durumumda olup da eyleme katılırsanız size yazıklar olsun

biz eyleme katıldıkta göbek atıp,sofra alemleri kurmadık. sanki size düğüne, eğlenceye niye katılmadınız gibi sormuş hissettim kendimi. öğrenciniz vefat etmiş olabilir, hayat devam ediyor, 2 gün geçmiş üzerinden.ha okula gitmişsiniz ha eyleme, yoksa içki alemi yapmadık bizde eylemde.sizi kimse aaa şuna bak öğrencisi ölmüş eyleme gelmiş diye kimse ayıplamazdı.

sözüm ortaya, ne kadar korkak, pırsak, paragöz öğretmen varsa hepsine çok sözüm var çok.

sözünü ortaya söylüyorsan benim yorumumun altına yazma o zaman. senin eylemde ne yaptığın beni ilgilendirmez. benim katılıp katılmamam da seni ilgilendirmez. göbek atılıp halay çekilen eylemleri bilmiyoruz sanki. kusura bakma ama senin kadar duygusuz biri değilim. benim eyleme katılmamam hiç birşeyi değiştirmez ama o gün okulda olmalıydım.

milleti pırsak korkak diye yargılayıp hırsını benden çıkarma. insan ol biraz

sen şimdi sendikalısındır da... senin sırtından para kazananlar bak nasıl da aciz aciz 4+4 ü imzaladı. az bile yapıyorlar sizlere

arkadaşlar cevaplar için teşekkürler.benim idare hep yanlış yapmış.mart ayındaki 4+4+4 eyleminde de aynı şekilde yapmış.hep fazla kesmiş.
anladığım kadarıyla gelmediğim gün 4 ise 4 kesiliyor.3 ise 3 mü kesiliyor. birde müdür yardımcısı ile aynı mı oluyor bizim ek ders

mayıs ayı 5 hafta yani 18*5=90 3 saat 1 mayıs yanı mudur yrd 87 alır sende aynısı

easytr' Alıntı:
lavinia_7' Alıntı:

Hocam benim de 79 saat... Eylem günü sevk alarak eyleme katıldım okula gitmedim...Eyleme her ne kadar gönülden katılsam da sokakta eylem yapan sendikalı arkadaşlara katılmadım...Çünkü sendikalı değilim ve okulumda sendikalar arası gerginlik var....ve sizin gibi sendikal faaliyete katılma hakkım yok.... Bunları açıklama zorunda olmadığımı biliyorum ama yorum yaparken belki biraz daha geniş düşünürsünüz dedim.....İnsanları yargılama hakkına sahip değilsiniz hocam.....Siz nasıl eyleme katılma özgürlüğüne sahipseniz başkaları da katılmama hakkına sahiptir....Birbirimize karşı bari biraz anlayışş...

easytr hocam bunaltma hemşerimi. Her mesajımda eyleme katılmayanlara dokunduracağım kıyıdan köşeden demiştin daha önce ama bence biraz daha sakin olmalısın. İnsanların özel durumları olabilir.

easytr hocam bence haklı! Kim ne derse desin, öğretmen, öğrencisinin vefatına duyarlı ise, kendi durumuna da duyarlı olmalı! Hatta öncelik kendinde olmalı! Olayın başka boyutu, easytr hocama laf atıyor. Zaten ne olduysa karşı taraf yapsın, ben ondan nemalanırım zihniyetinden oldu! Bir THY çalışanları kadar olamadık! Ben de diyorum, ne sebeple olursa olsun eyleme katılmayan öğretmene yazıklar olsun!

easytr bana değil kendi sendikasına sinirlenmiş. ebs için eylem yaptı ama çok savunduğu sendikası konu zam olunca sözünde durmadı. sizin gibiler çok hakediyo bunları. yerinde olsam burda bana sataşacağıma sendikadan istifa dilekçemi yazardım.

ayrıca kendim eyleme katılamadım ama ailemden üç kişi de eylemdeydi. bunu da senin gibi aciz birine yazmaya gerek duymadım bu zamana kadar ama içine dert olmuş. lütfen daha da cevap yazma gerekirse adminler konuyu kapatsın

lavinia_7 hocam, aciz duruma düşen her zaman kendini belli eder. easytr hocamla siyaseten ters düşeriz ( gönderilen mesajlardan bakabilirsiniz ) .Şu an easytr hocamın söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Sakın yanlış anlamayın ama ortak hareket düşüncesi bunları göz ardı etmemizi gerektiriyor.

bbayer' Alıntı:
lavinia_7 hocam, aciz duruma düşen her zaman kendini belli eder. easytr hocamla siyaseten ters düşeriz ( gönderilen mesajlardan bakabilirsiniz ) .Şu an easytr hocamın söylediklerine sonuna kadar katılıyorum. Sakın yanlış anlamayın ama ortak hareket düşüncesi bunları göz ardı etmemizi gerektiriyor.

bbayer hocam easytr ye cevap verme gereği duymuyorum çünkü açıkçası saygısızca tavırları rahatsız edici. kendi özel sebeplerimden dolayı eyleme katılamamış olabilirm. bu benim şahsi sorunumdur. "hiç kimseyi ilgilendirmez."

ortak hareket edebilirsiniz. bu da beni ilgilendirmez. sanki ben eyleme katılmamışım da beklentisi gerçekleşmemiş gibi bi durum ortaya çıkarılmış. 4+4 ün hıncını benden çıkarmaya çalışmış ama komik! hedefi ben olmamalıyım lütfen arkadaşa siz yardımcı olun çünkü ben onu kendime muhattap almıyorum artık.

arkadaşlar geçmişe yönelik ek ders farkınını da faiziyle almak için uğraşmalıyız :!:

mozkan7' Alıntı:
arkadaşlar geçmişe yönelik ek ders farkınını da faiziyle almak için uğraşmalıyız :!:
En kötü ihtimalle toplu sözleşme Resmi Gazete'de yayınlandıktan sonra 1 dilekçe yazılır, idareye verilir, ben yaptım oldu olur.

Sayın öğretmenlerim,(1 Mayıs tatil olduğu için herkesin kesilir.) başka görevler yoksa,79 sat yazılır. Genelde haftalık - 4-3-4-3-4 yazılır.
saygılar...

evet az önce üye oldum ama aynı kişi değil biraz kafan çalışsaydı dr. magma nın da yeni üye olduğunu görürdün.. çok basit bi tipsin sen easy klavye delikanlılığı yaparak gerçek hayatta ilgi göremeyen bi kişilik olduğunu belli ederek sanalda insanları kendine hayran bırakmaya çalışıosun. :D :D gery

easytr adlı kullanıcının yorumlarını da dikkate alsaydınız keşke yanlı davranıyorsunuz...

easytr arkadaş eylem yapıp demokratik hakkını kullandığını sanıyor ama yaptığı davranışlar, söylediği laflar demokrasi kelimesinin içini dolduramıyor.

Geri