Mayıs Ek Ders Ücreti?

Kodla Büyü

blankkeyframe

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mayıs ek ders ücreti saati 8.12 tl den yatmış bana sizede öyle mi? ayrıca ek ders farklarını ödememişler.

bize 8.04 den yatmış. farklar biraz daha sürer ek ders için o iş birazcık uzun ve karışık.

şu an ek ders ücreti 8,128 TL olmuştur. ekdersinizi hesaplarkan bu sayıyla çarpın yanlışlık varsa düzelttirin...

geriye dönük olarakta şu an formatör olan arkadaşlarım 100-120 TL arası bir ek ders ücreti almamız gerekiyor. ne zaman verilir allah bilir...

biz zamlı aldık bu ayı arkadaşlar, farklarda bir sonraki ay yatacak dedi müdür baş yard.

keşke daha çok para alsak daha çok tatil yapsak ev araba falan.
küçük ince hesaplar yaptığımız kadar girdiğimiz dersin hakkını da ince ince hesaplasak, adam ayda 4 sevk kanuni hakkım deyip, paşa paşa tatil yapıp ondan sonra da param paramız hakkımız demesi tam bir hain gibi karşımda duruyorsa ne yapmak gerek,

baynadir' Alıntı:
şu an ek ders ücreti 8,128 TL olmuştur. ekdersinizi hesaplarkan bu sayıyla çarpın yanlışlık varsa düzelttirin...
geriye dönük olarakta şu an formatör olan arkadaşlarım 100-120 TL arası bir ek ders ücreti almamız gerekiyor. ne zaman verilir allah bilir...

bizim burda 8,1088 tl den yattı

eski ders ücreti : 7,815
yeni ders ucreti : 8,128
fark: 0,313

ben 2.dönem başladım formatörlüğe
4 nisan - 8 haziran dönemi yani 9 hafta

9x18 = 162 saat .... 0,313x162 = 50 TL yapıyor

bu ucreti almak icin bir yere basvuru yapmak gerekiyor mu yoksa bulundugumuz il/ilçe mutemetliğinin işlem yapmasını mı bekleyecegiz....

idarecimle konuştum KBS'de 7.8den almışız gibi görünüyo 586tl ama bankaya 609 yatmış yani 8.12den hesaplanmış.. sevindim :)

Kaç saat ekdersle hesaplanmış ekdersler formatör arkadaşlar ?
1 mayıs ve eylemi çıkınca 75 saat olarak hesaplıyorum. Doğru mu ?

Hocalarım ne güzel hepiniz ekderslerinizi yazmışınız. İnanır mısınız, ekderslerimiz daha yatmadı, bazen ayın 10'unu buluo. Valla kurtulamadım gitti şu ilçeden...

formatorler 4-3-4-3-4 seklında ayda 18 alıyor dıye bılıyorum ve bır gun gelmesenız bıle sadece ogunun ekdersı kesılır haftaya vuramazlar cunku sız yonetım gorevı ıfa edıyorsunuz yanlısmıyım

oopapatya' Alıntı:
evet formyfriends doğru biliyorsun..
yanı sevkle ısınız yokda bende formatorum ama matcıyım bı daha da yapmam işim olmaz tepedeki şahıslara cok kızdım az calısyoz ya
hesaplama menulerıme baktınmı

Geri