Mayıs ayı ek ders kaç saat ? Zamlı mı? zamsız mı?

Kodla Büyü

atakankorkmaz

Aktif Üye
Arkadaşlar mayıs ayında toplam kaç saat ek ders aldınız müdürünüz ne yaptı ? Çünkü 1 Mayıs dolayısıyla farklı yorumlar yapan müdürler var sanırırım. 1 Mayıs ı kesilen var mı kesilmeyen varmı ? Bir de ek ders zamlandı 8,11 oldu bu ay zamlı zamsız mı alınacak daha bizim yatmadı.

600 küsür ek ders 79 saate verildi o zaman 8,126 gibi bir ortalama olduğundan zamlı, 1 mayıs ek dersi verilmedi bizde

atakankorkmaz' Alıntı:
Arkadaşlar mayıs ayında toplam kaç saat ek ders aldınız müdürünüz ne yaptı ? Çünkü 1 Mayıs dolayısıyla farklı yorumlar yapan müdürler var sanırırım. 1 Mayıs ı kesilen var mı kesilmeyen varmı ? Bir de ek ders zamlandı 8,11 oldu bu ay zamlı zamsız mı alınacak daha bizim yatmadı.
1 mayısta toplam 3 saat ek ders kesildi
ek dersler zamsız 7.83 ten hesaplandı
ayın 5 oldu ama halen yatmadı

79 saat ----> 617,00 TL yattı bize

bu hesaba göre ders bası 7,8101 TL ediyor.

Bu zamsız hali değil mi ?

YENİ ÜCRETE GÖRE 79 SAAT VE 641 YADA 642 KÜSÜR TAM HATIRLAMIYORUM EK DERSLERİ BEN YAPTIĞIMDAN :)

75 saat formatörlük + 20 saat açık lise sınav görevi
Zamlı tarifeden Toplam 770 küsür TL hesaplanmış. Henüz yatmadı. :(

bir önceki ayda 75 saatti 589 TL idi, bu ay yine 75 saat 609 TL (önce zamsız haliyle 589 tl dediler sonra düzeltip zamlı hali 609 TL olduğunu söylediler)

yadigartbaykal' Alıntı:
zamlı hesaplanacak, 1 mayıs verilmedi, bir de grev için gitmemiştim 75 saat 609 lira

zamsız hesaplandı sanırım bizde de 75 saat 585 tl ??? 1 mayısta kesildi zaten resmi tatil değilmi?

acaba ek ders farklarını alabilecekmiyiz..................yada bu konuda dilekçe falanmı vermek lazım

bugün yatmış. 75 saat+5 saat sınav görevi=653 tl. 1 mayıs ve 23 mayıs kesintili.

neden bu farklılık var ya bir arkadaş 79 bir arkadaş 83 bir arkadaş 75 neden ilden ile okuldan okula vs farklılk oluyor

Geri