Mavi Rüya v.5 (EN SON OKUL SİTESİ ŞABLONUM)

Kodla Büyü
Hocam teşekkürler ama şunu bir de bizim gibi acemiler için basamak basamak nasıl kurarız hangi programları kullanırız anlatsanız

hocam çok güzel web sitesi şablonları yapıyorsunuz. çalışmalarınızda başarılar dilerim.

teşekkürler. Güzel çalışma. Ancak eğitim sitelerinin burada reklam edilmiş olması mevzuat açısından sıkıntı yaratmaz mı? sadece merak yoksa çamışmanız çok güzel kullanmayı düşünüyorum.

alpozturk2002' Alıntı:
teşekkürler. Güzel çalışma. Ancak eğitim sitelerinin burada reklam edilmiş olması mevzuat açısından sıkıntı yaratmaz mı? sadece merak yoksa çamışmanız çok güzel kullanmayı düşünüyorum.

Hocam yararlı eğitim sitelerine link verilmez diye bir kural yok. Birçok il milli eğitim sitelerinde bile yararlı linkler bölümü mevcut. bu konuyu daha önce araştırmıştım. sıkıntı yok yani, merak etmeyin..

hocam llinkler ölü.
rapid indirme kotası dolmuş.
mümkünse yeni bir link ekleyebilirmisiniz.
yada özelden atarsanız çok memnun olurum.
:roll:

Teşekkür ettim sayın hocam okul sitemde eski versiyonu kullanıyordum vakit bulursak değiştiririm bununla artık. Allah razı olsun...

Bazı arkadaşlar linklerin ölü olduğuna dair özel mesajlar gönderiyorlar. Şimdi tekrar kontrol ettim, linklerde sorun yok. Kolay gelsin..

Geri