Masaüstüm kayboldu!!

Kodla Büyü

patpop

Üye
masaüstünde bulunan dosyalarım daemon tools yuklerken kayboldu o dosyaları nasıl geri getiririm?

hocam 1.yol: görev yöneticisini başlatın ordan dosya-yeni görev ve oraya "explorer" yazın...
2.yol da geri geitrme programlarını kullanabilirisin,geri getirenee kadar hdd ye bişi yazdırmamaya dikkat ett

by_katliam' Alıntı:
hocam 1.yol: görev yöneticisini başlatın ordan dosya-yeni görev ve oraya "explorer" yazın...
2.yol da geri geitrme programlarını kullanabilirisin,geri getirenee kadar hdd ye bişi yazdırmamaya dikkat ett
hdd devamlı bişiler yazıyor d kısmına çünkü kamera d ye baglı guvenlik kamerası programı var...

sağolun hallettim. yanlışlıkla başka kullanıcıdan açmışım bilgisayarı başım kalabalıktı çocuklar vardı korkudan ölecektim o kadar dosya gitti diye...

hocam o zaman c de ki kullanıcılar bölümden masaütünü bul orda da yoksa,muhtemelen virüs girmiştirrr

patpop' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
hdd devamlı bişiler yazıyor d kısmına çünkü kamera d ye baglı guvenlik kamerası programı var...

sağolun hallettim. yanlışlıkla başka kullanıcıdan açmışım bilgisayarı başım kalabalıktı çocuklar vardı korkudan ölecektim o kadar dosya gitti diye...
:+1: :puhaha:

patpop' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:

hallettim saol katliam hocam..

makrorganizma' Alıntı:
makrorganizma' Alıntı:
C:\Documents and Settings\[kullanıcı adınız]\Desktop klasörüne bakabilirsiniz

bu işlemi yapsaydın daha çabuk fark ederdin o durumu. neyse geçmiş olsun
saol hocam o işlemi yaptım ama belgeler boş gözüktü :D aynı isimli kullanıcı adı olmadığından herhalde belgelerim klasörü bomboş gözüktü..

Geri