Maraşta görev yapanlar?

Kodla Büyü

ahmet_baba_70

Site Gezgini
Bt rehber öğretmelik ile ilgili olan yazı okunduğunda herşey gayet açık geldi bana. Okulumda da bt lab olduğu için sıkıntı yok dedim kendi kendime ama forumu gezerken bazı arkadaşların yazıları tedirgin etti beni. Önce fatih başlatılan okullar dolacak sonra diğerleri diye.
Maraşta merkezde fatih başlayıpta bilgisayar öğretmeni olmayan okul var mı acaba bilgisi olan?
Müdürle konuştuk bu günde hocam sen nasıl uygun görürsen o şekilde yap ister başvur ister başvurma dedi.
Ben isteğim dışındaki bir okula gitmek istemem diyecem ama başvuru yapmışken ihtiyaca binaen benim başvuruya bir ayar çekip fatih başlayan bir okula görevlendirirler mi?

Maraşta Gazi ortaokulunda çalışıyorum hocam. heralde öğretmeni olmayan merkez okul yok. ben müdürle konuşamadım ama müdür yrd söyledeğine göre sabah 17 saat ders+ öğleden sonra 6 saat seçmeli ders+ 7 saat te bt rehberlik dersine giricem. bu arada şimdide dersteyim ve bir saat daha dersim var. çokta anlayamadılar aslında, sadece okulda sınıf kapılarına asılacak tabelaları bile ben hazırladığım için görev listemi kolye yaptırıp boynumda taşıycam deyince biraz bozuldular :)

seneye geliyorum inşallah hocam

hocam adı değişti; müfettiş değil de eğitim denetmeni gibi bişey bu.

aslında ben de bunu merak ediyorum
madem okul tercih edebiliyoruz
acaba merkez de fatih projesi uygulanan ve öğretmeni olmayan bir okul var mıdır ki?
soruyorum ama aklımda ki cevap %99 yoktur :puhaha:

bir de tercihleri yazarken sadece kendi okulumu yazsam diğerlerini boş bırakırsam
olur da ilk tercihimin gelmeme gibi bir şansı olur mu ki?
sonra ortada kalmayalım :puhaha:

Bende merkez fatih ilkokulu'nda çalışıyorum, okulumuz ilkokul oldu ama 6-7-8. sınıflar mevcut ve bt sınıfımız da var. Ama içime öyle doğuyor ki beni herhangi bir liseye verecekler sanki. Problem değil zaten okulu sevmiyorum inşallah iyi bir okul çıkar.

cumhuriyet lisesinde bt öğretmeni yok. kendini hazırlasın herkes :D :mrgreen:

bugün bilgisayar ve sınav hizmetleri bölümünü aradım, okulunuzda kaç saat ders varsa hepsine gireceksiniz ve tüm gün okulda kalacaksınız dedi. birde bu yazı çıkmadan herkes sürekli arıyordu formatörlük ne oldu diye bu yazıdan sonra kimsenin işine gelmediği için aramıyorlar dedi, bana resmen formatörlük yatıştı şimdi işinize gelmedi istemiyorsunuz değilmi ama zorunlu mecburen olacaksınız dedi. :scared:

Sınıfçılar ayıklanmış oldu onun dışında herkes ister. Tüm gün kalma diye bir şey yok. Eğer okul tam gün eğitim veriyorsa onlar kalabilir onun dışında ya sabahçı olacaksınız yada öğlenci.

emines' Alıntı:
bugün bilgisayar ve sınav hizmetleri bölümünü aradım, okulunuzda kaç saat ders varsa hepsine gireceksiniz ve tüm gün okulda kalacaksınız dedi. birde bu yazı çıkmadan herkes sürekli arıyordu formatörlük ne oldu diye bu yazıdan sonra kimsenin işine gelmediği için aramıyorlar dedi, bana resmen formatörlük yatıştı şimdi işinize gelmedi istemiyorsunuz değilmi ama zorunlu mecburen olacaksınız dedi. :scared:
Kimsenin aramaması normal onlar bişey bilmiyorki...

*bizim okulda sabah 17 öğleden sonra 6 saat seçmeli ders var,bu durumda benim iki dönemde gelmem lazım. ama başka biri bizim okulu isterse sabahçı ve öğlenci olarak çalışabiliriz.
yokmu gaziye gelmek isteyen :lol:

emines' Alıntı:

Hocam oradikeler öncede birşey bilmiyorlardı şimdide bilmiyorlar. adama eziyt çektirmekten zevk alan tipler. eğiticiyle görüştüm. elimizden geldiği kadar ikili öğretim yapılan yerlere 2 tane görevlendireceğiz dedi, ancak kurum dışı isteyecekler isteğe bağlı tabi. okulunda bt sınıfı olmayanlar bile isteğine göre görevlendirilecek. bunun dışında dersine gireceksin kalanı btrehberlik olacak toplamda 30 saat dedi. bu yazı herkesin işine gelmesine rağmen hangi mantıkla bunu demiş anlamadım

emines' Alıntı:
*bizim okulda sabah 17 öğleden sonra 6 saat seçmeli ders var,bu durumda benim iki dönemde gelmem lazım. ama başka biri bizim okulu isterse sabahçı ve öğlenci olarak çalışabiliriz.
yokmu gziye gelmek
isteyen :lol:

hocam ben maraş lisesini yazacaktım ama bana siz öğlen çalışırsınız bende sabah çalışırım diyorsanız 2. sıraya gaziyi yazabilirim.

Hocam nasıl olacak anlamadım.
kendi okulumuzdan başka yerde görevlendirme çalışırsak tayın zamanında sorun olmaz mı?

Hiç sorun olmaz görevlendirmeler tayinleri etkilemiyor tayininiz çıktığı anda görevlendirmeniz iptal ediliyor.

format_01' Alıntı:
emines' Alıntı:
yokmu gziye gelmek

hocam ben maraş lisesini yazacaktım ama bana siz öğlen çalışırsınız bende sabah çalışırım diyorsanız 2. sıraya gaziyi yazabilirim.

bana uyar :++:

emines' Alıntı:
format_01' Alıntı:
emines' Alıntı:
yokmu gziye gelmek

Bana daha çok uyar. :)

hasari' Alıntı:
Hiç sorun olmaz görevlendirmeler tayinleri etkilemiyor tayininiz çıktığı anda görevlendirmeniz iptal ediliyor.

hocam tayın isteyebilmek için kendi okulunda 3 yılı doldurmak lazım
başka okulda görevlendirme çalışmak bu 3 yıldan düşüyor sil baştan.

sturkmen' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Görevlendirme bu süreyi etkilemez sonuçta kadronuz okulunuzda bu sebeple oradaki süre işler.

format_01' Alıntı:
emines' Alıntı:
format_01' Alıntı:
emines' Alıntı:
yokmu gziye gelmek

Bana daha çok uyar. :)
hangi okulda çalışıyorsunuz hocam, bt sınıfınız olmadığı içinmi başka okul seçeceksiniz. bu arada ben emine memnun oldum :)

hasari' Alıntı:
sturkmen' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Görevlendirme bu süreyi etkilemez sonuçta kadronuz okulunuzda bu sebeple oradaki süre işler.

Hocam bizim okulda sınıf öğretmeni vardı kadrosu bizde ama görevlendirme başka okullarda çalışıyordu.
şimdi okulda hiç çalışmadığı için tayın isteyemiyor
kadrosunun bulunduğu okulda görevlendirilmek lazım galiba.

emines' Alıntı:
yokmu gaziye gelmek isteyen :lol:

Nihat AKDAŞ Hocama iyi bakın hocam
Sitenizde güzel hocam tebrikler

sturkmen' Alıntı:
Hocam bizim okulda sınıf öğretmeni vardı kadrosu bizde ama görevlendirme başka okullarda çalışıyordu.
şimdi okulda hiç çalışmadığı için tayın isteyemiyor
kadrosunun bulunduğu okulda görevlendirilmek lazım galiba.
Tayin isteyememesinin sebebi görevlendirme değil.
4+4+4 kapsamında okul adları ve kodları değişti bu sebeple kurumda çalıştığı süreler sıfırlandı.
Sizi artık etkilemez. Görevlendirmenizi isteyebilirsiniz.

Kendi okulum merkeze bağlı bir köy okulu
Git gel bir sürü vakit, toz toprak vs.
olumsuz yanları var ama burada zaten işleri zar zor yetiştiriyorum. Bide başka bir okulda görevlendirme çıkarsa ordan oraya hiçbir işi tam yapamam.
Ben bu işi sevmedim :-1: okulumda görevlendirme verirlerse ne alaa :!:

toprak60' Alıntı:
Kendi okulum merkeze bağlı bir köy okulu
Git gel bir sürü vakit, toz toprak vs.
olumsuz yanları var ama burada zaten işleri zar zor yetiştiriyorum. Bide başka bir okulda görevlendirme çıkarsa ordan oraya hiçbir işi tam yapamam.
Ben bu işi sevmedim :-1: okulumda görevlendirme verirlerse ne alaa :!:
Görevlendirme tek okula yapılacak. Dilekçede başka yere gitmek isteyip istemediğinizi evet hayır ile seçiyorsunuz. İstemediğiniz bir yere görevlendirme yapmayacaklardır.

Geri