Manisa BTR 2.dönem sonuçları ne alemde

Kodla Büyü

light

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Manisada görev yapan arkadaşlar, malum 2.dönem görevlendirmeler otamatik yenilenecek dediler ve dilekçe istemediler. Ancak anadolu lisesi atamalarında benim görevli olduğum liseye başkası gelmiş ve benden tekrar dilekçe istediler ve gönderdim. Ama onaylar hala gelmedi. Onay olmadan da göreve başlayamıyoruz. Bilgisi olan var mı?

Hocam askerden yeni geldim. başvurumu yaptım. manisada onaya gitmiş. bügün yarın bellli olur dediler.. Hayırlısı

Dün aradım sen başla onaylar zaten pazartesi tarihli çıkacak ücretiniz yazılsın dediler. Ben de başladım. :wink:

Fatih projesi uygulanan okullar açıkta kalmasına rağmen görevlendirilmeler yapılmış. Birileri farketmemiş anlaşılan.

caliskanali35' Alıntı:
Görevlendirmeler yapıldı. Valilik onaylı listeyi milli eğitimin sayfasında görebilirsiniz

13 şubat şakası heralde bu :lol:
bu manisada herkesin kafasına göre takılması bi gelenek olsa gerek.. :-1:

bu işleri ehli olanlar ve işlerini ciddiye alanlar yapmalı kesinlikle! Bi çok MEM ile çalıştım fakat Manisa MEm kadar rezalet bi MEM görmedim.

yav arkadaş böle saçmalıkmı olur 23 gün önce dilekçeleri aldılar hala ses yok bukadar zor bi işmi bu anlamadım

valla ben öle takılıyorum okulda ama ben anlamadım bu işi 20 gündür bi görevlendirme yapmak bukadar zor ozaman garip

ben gitmiyorum 2 gün dersim var...haftada 2 gün çalışmak ne güzel bişeymiş yaaa :lol:

valla hocam eşim daha yeni atandı ev bomboş eve gidesim yok okulda öle takılıyom

taatoo' Alıntı:
valla hocam eşim daha yeni atandı ev bomboş eve gidesim yok okulda öle takılıyom

Allah kavuştursun hocam. şafak tez zamanda biter inş.. :) sayılı gün çabuk geçer.Dua et eşin orda huzurlu bi ortamda olsun

amin hocam amin gittim yerleştirdim ortamını kurdum geldim hocam inşallah huzuru yerinde olacak:D

BUGÜNDE GÖREVLENDİRMELER BELLİ OLMUCAK HERHALDE
ÖOK ZOR HOCALAR BU İŞLER Bİ GÖREVLENDİRME DEDİĞİN 3AYDA ZOR ÇIKAR
YERSEN!!!!

vay arkadaş ya hala ses seda yok ilden birileriyle konuşan varmı arkadaşlar çıkacaksa çıksın çıkmıcaksa yolumuza bakalım ben böle değişiklik görmedin

nefes23' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

hocam benimde eşim atandı şubat ataması ile. seneye şubata gelir mi dersiniz??
gelir hocam gelir şubatta eş durumu açarlar onlarda gelir Allah kavuştursun sen nerde görev yapıyon eşin nereye atandı hocam

hocam ben akhisar bekir pehlivanoğlundayım bilişimci. eşim müzik öğretmeni gaziantep merkeze atandı. sizin eşinizin branş neydi nereye atandı?

norm kadro fazlası atamalarında ihtiyaç listeleri yayınlanmıştı hocam manisa 100 tane bilişim teknolojileri açığı vardı herhalde gelirler hocam:d

nefes23' Alıntı:
hocam ben akhisar bekir pehlivanoğlundayım bilişimci. eşim müzik öğretmeni gaziantep merkeze atandı. sizin eşinizin branş neydi nereye atandı?
benimde eşim diyarbakıra atandı hocam branşımızda aynı eşiminde bilişim hocam:D
gelirler inşallah hasretlik çok zor

Geri