Manisa BTR 2.dönem sonuçları ne alemde

Kodla Büyü
taatoo' Alıntı:
yok hocam daha yeni evlendik 6ay oldu evleneli sizin varmı hocam

benim 4 yaşında kızım var. çocuk olmadan gitmesi daha iyi olmuş hocam . yoksa zorluk ikiye katlanıyor. olsun hocam napalım atandılar ya razıyız çekicez sağlık olsun da geçer gider Allah'ın izniyle...

nefes23' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
yok hocam daha yeni evlendik 6ay oldu evleneli sizin varmı hocam

benim 4 yaşında kızım var. çocuk olmadan gitmesi daha iyi olmuş hocam . yoksa zorluk ikiye katlanıyor. olsun hocam napalım atandılar ya razıyız çekicez sağlık olsun da geçer gider Allah'ın izniyle...
Allah bağışlasın hocam
aynen hocam çocuk olduğunda daha zor olur
dediğiniz gibi hocam atandılar ya başlamak önemli gerisi gelir nasıl olsa

böyle saçmalık olur mu yaaa. 1ay oldu dilekçeleri alalı. listeyi hazırlayıp onaya sunmak bu kadar mı zor. anlamıyorum bu manisa mem'i.

server06' Alıntı:
böyle saçmalık olur mu yaaa. 1ay oldu dilekçeleri alalı. listeyi hazırlayıp onaya sunmak bu kadar mı zor. anlamıyorum bu manisa mem'i.

Hocam belki onaya sunulmuştur ama imza çok gecikiyor malesef. Bulunduğum ildeki (Diyarbakır) memi aradım, geçen hafta valiya imza için gitti gelir gelmez siteye koyacağız dendi. Biz sabırsızlıkla beklerken hiyerarşiye takılıyoruz...

ugursamsa' Alıntı:
server06' Alıntı:

Hocam belki onaya sunulmuştur ama imza çok gecikiyor malesef. Bulunduğum ildeki (Diyarbakır) memi aradım, geçen hafta valiya imza için gitti gelir gelmez siteye koyacağız dendi. Biz sabırsızlıkla beklerken hiyerarşiye takılıyoruz...

bunların önceden düşünülmesi lazım.1 ayda hallediliyosa 1 ay önce alacaksın başvuruları.ek ders mağduru oluyoruz.bu kadar olmaz yaaa :!:

bugünde ses yok yazıklar olsun ya ikinci dönemin sonuna kadar bekleyin yazık ya harbiden bu ne iş bilmez bi birimdir anlamadım 1 ay oldu dilekçeleri alalı madem bukadar uzun sürecek ilk dönem bitmesine 1ay varken ayarlasaydınız yazık

server06' Alıntı:
arkadaşlar btr yazısı çıkmış manisa memde(http://manisa.meb.gov.tr/www/birim-bilg ... cerik/4431). ama görevlendirme olarak sadece 1.faz okullar(liseler) listelenmiş bu konu hakkında bilgisi olan var mı? normalde bilişim sınıfı olan ortaokullara da oluyordu görevlendirme.

hocam yine önce bu okulları tamamlayacaklardır. sonra labı olan okulları açarlar. hep böyle oluyor.

2. faz tahtaların olduğu okullarda açılmadı..kabuller olmadığı için..
can sıkıcı...

ili aradım. görevlendirmelerin onaylanıp ilçelere gönderildiğini söylediler. web sitelerinden açıklasalardı iyiydi.

her bir halk duyrulu o sitelerde bir tek bizim görevlendirme duyurulmaz.
Bu sabah bende görüştüm DYS üzerinden yolladım dedi görevli memur.
ilçeyi aradık gelmedi dediler önce,dys üzerinden deyince o zaman müdür dedir demişti.
Bekliyoruz bakalım keyiflerini.

Geri