Manisa 2.dönem başvuru başladı

Kodla Büyü
yazı öğretmenin ilçeye götürmesi diyo biz dilekçeyi yazıp okula verip okul götürmüyomuydu dilekçeyi üst yazısz götürmek makam atlamaktır :d denişik yazmışlar ben doldurdum müdüre verdim göndersin :Dı

arkadaşlar ekte dilekçe yok siz hangi dilekçeyi dodurup götürdünüz acaba

bizim ilçe ne helva gevcek bakalım :lol:
bana tekrar görevlendirme almıcaz diyenlere ne diyim ben! Bi dedikleri bi dediklerini tutmuyo.Ektede ayrıca formatörlük istek formu yok.siz neyi doldurup verdiniz hacılar??

hocam bilişim teknolojileri rehber öğretmen yazısını internetten bul onhu doldur gönder ilk dönemkindende çıktı alıp doldurup gönderirsin

yol çok hocamda daha bizim ilçenin sayfasına düşmemiş.iş güzarlık yapmayım hadi dedim bekliyom bakalım yayınlıcaklarmı

gezegen10' Alıntı:
arkadaşlar ekte dilekçe yok siz hangi dilekçeyi dodurup götürdünüz acaba
her dönemde doldurduğumuz btr başvuru dilekçesi hocam manisa memiin yazısında yoksa internetten indirip doldurabilirsiniz

son sayfada talep formu var. ben onu göndericem.

Ekli dosyalar

• BT_Rehberligi_Gorevi.rar
    274.4 KB · Görüntüleme: 25
bahhele' Alıntı:
yol çok hocamda daha bizim ilçenin sayfasına düşmemiş.iş güzarlık yapmayım hadi dedim bekliyom bakalım yayınlıcaklarmı
ben yazı gelmeden verdim hocam yazı gelir sonra gönderirler yazıda acele ve günlü diyo ya bugün gönderirler yazıları

Bizim ilce formatorlerinin haberi dahi yok abi cok ehvam yapiyosunuz sakin olun ilce siz bisey yapmadan gorevlendirecek zate sizi

gezegen10' Alıntı:
Bizim ilce formatorlerinin haberi dahi yok abi cok ehvam yapiyosunuz sakin olun ilce siz bisey yapmadan gorevlendirecek zate sizi
hocam nası bişey yapmadan görevlendircek adamlar görev almak isteyenler dilekçelerinizi ilçelere verein demişler bunu açık açık sölemişler nasıl bişey yapmadan görevlendircekler merak ettim

Allah'ım ya bu kaçıncı başvuru daha 2 hafta önce verdik madem ikinci dönem için tekrar yapılacaktı onu neden 2 hafta kala istediniz...yine altını çize çize fatih tamamlanan okullar demiş kendi okulumuza görevlendirme yok anlaşılan.var mı sadece kendi okulunu yazacak olan ?

bahhele' Alıntı:
düşmüş yazı hocam gözünüzden kaçtı galiba...siz hangi okulu yazacaksınız btr için?

yusufcuk51' Alıntı:
Allah'ım ya bu kaçıncı başvuru daha 2 hafta önce verdik madem ikinci dönem için tekrar yapılacaktı onu neden 2 hafta kala istediniz...yine altını çize çize fatih tamamlanan okullar demiş kendi okulumuza görevlendirme yok anlaşılan.var mı sadece kendi okulunu yazacak olan ?
nası yok hocam adamlar öncelik fatih projesi olan okullarda demiş eğer onlar dolarsa diğer okullara verecez demişki zaten onlarda doluyo ben kendi okulumu yazdım ilk dönem görevlendirildim bu dönemde çıkar görevlendirme

taatoo' Alıntı:
yusufcuk51' Alıntı:
nası yok hocam adamlar öncelik fatih projesi olan okullarda demiş eğer onlar dolarsa diğer okullara verecez demişki zaten onlarda doluyo ben kendi okulumu yazdım ilk dönem görevlendirildim bu dönemde çıkar görevlendirme
Alaşehir'de dolacağını hiç sanmam hocam zaten hepi topu 3-4 kişi var risk alıp sadece kendi okulumu yazsam mı diye düşünmüyor değilim yine de

ilk olarak 2 gün veriyorlar dilekçe için çok garip.
2. olarak ilçe milli eğitime demişler ama dilekçe okula verilip oradan ilçe meme gidicek .
Gaflar büyük il bitefosunu tebrik etmek lazım :lol:

ilçeler ile 31ine kadar listeleri göndercekti
şimdide il tel zinciri yayınlamış ilçelerden listeleri istiyolar anlamadım gitti ben bunları

taatoo' Alıntı:
şimdide il tel zinciri yayınlamış ilçelerden listeleri istiyolar anlamadım gitti ben bunları

benden dolayı o liste istemeler.Büyük ihtimalle bana görevlendirme vermeyecekler başka bi okulda derse gitmiyorum die.15 saati dolduramıyorum ve 1. dönem adamlar il den cevap vermiş görevlendirme yapılamaz bt rehber öğretmenliğinizden dolayı.görevlendirmeniz iptal olur diye.telefonla zorla 2. dönem için ders vermek istiyorlar buna rağmen.Allahım çıldıracam yaa bi tek benmiyim bu durumda olan! ders vermek için bt rehberlik görevi bana vermezlerse artık mahkeme yoluna başvurucam.açık ve net!

bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

benden dolayı o liste istemeler.Büyük ihtimalle bana görevlendirme vermeyecekler başka bi okulda derse gitmiyorum die.15 saati dolduramıyorum ve 1. dönem adamlar il den cevap vermiş görevlendirme yapılamaz bt rehber öğretmenliğinizden dolayı.görevlendirmeniz iptal olur diye.telefonla zorla 2. dönem için ders vermek istiyorlar buna rağmen.Allahım çıldıracam yaa bi tek benmiyim bu durumda olan! ders vermek için bt rehberlik görevi bana vermezlerse artık mahkeme yoluna başvurucam.açık ve net!
zorla veremezlerki hocam sen ister 15saati tamamla ister tamamlama labın varsa görevlendirme yapamazlar zorla başka okula nasıl görevlendircekler seni anlamadım
norm fazlasıysan yaparlar ama norm fazlası değilsen herhangi bi yaptırım uygulayamazlar

taatoo' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

zorla veremezlerki hocam sen ister 15saati tamamla ister tamamlama labın varsa görevlendirme yapamazlar zorla başka okula nasıl görevlendircekler seni anlamadım
norm fazlasıysan yaparlar ama norm fazlası değilsen herhangi bi yaptırım uygulayamazlar

çatır çatır yapıyorlar hemde hocam.başına gelince anlarsın.norm fazlası değilim.manisada kanun nizam yönetmelik malesef yok.adamlar kendileri bana bizzat cevap yazmış 1. dönem için görevlendirmeniz iptal edilmeli diye.BT Rehberiyken başka okulda 15 saat dolduramıyorum die derse sokamazlar böyle cevap veriyorlar.sonra yine aynı tas aynı hamam.görevlendirme yapıyorlar. Mahkemeye vericem direk bütün sorumluları manevi tazminat açıcam.geldiğime gelmişime pişman ettiler şuraya lanet olasıcalar.

bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:
bahhele' Alıntı:
taatoo' Alıntı:

çatır çatır yapıyorlar hemde hocam.başına gelince anlarsın.norm fazlası değilim.manisada kanun nizam yönetmelik malesef yok.adamlar kendileri bana bizzat cevap yazmış 1. dönem için görevlendirmeniz iptal edilmeli diye.BT Rehberiyken başka okulda 15 saat dolduramıyorum die derse sokamazlar böyle cevap veriyorlar.sonra yine aynı tas aynı hamam.görevlendirme yapıyorlar. Mahkemeye vericem direk bütün sorumluları manevi tazminat açıcam.geldiğime gelmişime pişman ettiler şuraya lanet olasıcalar.
valla hocam haklısın
buarada biz geldik diyarbakırdan ama daha yeni eşim atandı diyarbakıra :d

Manisa mem ile az önce görüşüldü......Eğitim teknolojilerinde ki ilgili onayların çıkmadığını il koordinatörünün listeleri değerlendirdiğini söyledi.
Daha önceki koordinatör Emin bey arandı. Hali hazırda görevli olmadığı için tam bilgi veremeyeceğini söyledi ve ekledi......İl Koordinatörü ile bugün ki görüşmelerinde ilçelerden daha henüz listeleri göndermeyen varmış....... İl Koordinatörü Serkan Öztürk.... Numarası olan varsa arasın ben bulamadım..... biraz sinerji biraz hareket il mem'e telefon açalım ve sıkıştıralım biraz......

bizim ders programı değişmiş 19 saat dersimi 3 güne sıkıştırmışlar 2 gün liseye btr olarak gidecekmişim müdüre sordum tatilde toplantı olmuş kendi okulumuzda en fazla 15 saat derse girip geri kalan zamanda btr olacakmışsınız dedi benim 19 saat nolucak dedim fahri olarak 4 saate gireceğimi söyledi bu dönem varmı böyle bi bilgi alan kendi okulunda?

Manisa il cevap vermiyor... manisa öğretmenevini arayın..... 0236 231 18 43 . İl Koordinatörü Serkan Öztürk iletişime geçin.

Geri