MANİSA-AKHİSAR BEKİR PEHLİVANOĞLU İLKÖĞRETİM OKULU

Kodla Büyü
hocam arkaplanda bu kadar jpeg kullanana kadar background renklendirme yaparsan arada oluşan boşlukları örtersin... şuan arkaplanda kopukluklar var...

Güzel bir düzenleme olmuş hocam; yalnız sayfa geçilerinde arkaplanda bozulma oluyor gibi geldi bana. onun dışında gayet başarılı :)

:+1:
g.gif

hayır bbnet şablonu deil. sadece altta kullandığım atatürk köşesi, yaralı dosyalar resimleri bbnet şablonundan alıntı. arka plandaki o bozulmaları nasıl kaldırabilirim arkadaşlar? onu bende farkettim.

Hocam arkaplandaki resimler zor yükleniyor, boyutları çok mu büyük? Bannerdaki yeşil renkleri kaldırabilirsiniz bence. Logo ile menüler arasında bir yeşil uyumu var zaten. Elinize sağlık, gayet kullanışlı. Bu arada kadrolu mu çalışıyorsunuz?

snotra' Alıntı:
Hocam arkaplandaki resimler zor yükleniyor, boyutları çok mu büyük? Bannerdaki yeşil renkleri kaldırabilirsiniz bence. Logo ile menüler arasında bir yeşil uyumu var zaten. Elinize sağlık, gayet kullanışlı. Bu arada kadrolu mu çalışıyorsunuz?
Yeşil - Siyah Akhisar'ın renkleridir sayın hocam.

Site gayet güzel, arka plan resimleri yüklenirken kopukluk oluyor. Ellerinize sağlık...

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.. snotra hocam evet kadroluyum. yeşil siyah şampiyon Akhisar'ımın renkleri evet:)

Sayın hocam, Sınıf Öğretmenleri galerisinde 4/B Sınıf Öğretmeninizin adı sanırım yanlışlıkla Hatice yazıldı. 2/A sınıf öğretmeninizin eşi galiba.

:) Akhisar sporu tebrik ediyorum hocam. Belli mi olur önümüzdeki sene de Bursa spor gibi bir de süper ligde kupa kaldırırlar.

Aslen Balıkesirliyim sayın hocam. İlkokul 5'ten beri Akhisardayım. Ortaokul + Liseyi Anadolu Lisesi'nde okudum. Ailem ( Annem - Babam ) hala Akhisar'da yaşıyor ( yani bir ayağım hala Akhisar'da ).

2003 mezunuyum, bölümün 2. mezunlarındanım. Siz de mi Hacettepe - BÖTE mezunusunuz?

Hey gidi Beytepe hey! Hayatımın en güzel günleriydi. Siz biraz daha şanslısınız, biz mezun olduktan sonra bölüm yabancı diller binasına taşındı, daha da güzel oldu. :)

bbayer' Alıntı:
Hey gidi Beytepe hey! Hayatımın en güzel günleriydi. Siz biraz daha şanslısınız, biz mezun olduktan sonra bölüm yabancı diller binasına taşındı, daha da güzel oldu. :)

evet hocam bende özlüyorum beytepe günlerini.. tabi labımız yenilendi. sınıflarımız çok daha iyiyidi diğer binadakinden..

Mezun olduktan sonra birkaç kez gittim, fırsatını bulsam tekrar gideceğim, Halil Hoca'nın tabiriyle kotaracağım :D , herşey değişmiş ( kampüste ). Ne bileyim, daha bir güzel olmuş. Kazan'da sıra beklemek bile zevkliydi, ...

çok severdim Halil hocayı. bölümden birşeyler öğrenip mezun olduysam onun sayesindedir. ben bir kez gittim ama gitmek istiyorum tekrar. fırsat olmuyor işte çoluk çocuk falan :)

Size ait değil sayın hocam. Bu Fatih Etsiz hocanın şablonu ve siz tasarım bana ait demişsiniz. Lütfen daha hassas olalım bu konularda.

Fatih etsiz hocanın şablonundan esinlendim. ama o şablonu kullanmadım. tüm şablonu ve grafikleri kendim tasarladım.. yani gayet hassasım bu konuda. kendim yapmadığım birşeyi neden kendim yaptım diyeyim ki?

Geri