Maliye Bakanı memura gözdağı verdi

Kodla Büyü
vergiyi ödeyin yine biz değilmiyiz. Biz vatandaş değilmiyiz fatura vatandaşa çıkar diyor bizden alıp bize veriyorlar. Kendilerine gelince 1 gecede %100 zamm yapılıyor. (Düzeltilmiş hali%45 bizim maaşların bu kadar zamlandığını düşünsenize nasıl ayrı bir motive ile çalışır herkes.) Kaynak kılıfına uyduruluyor. Bu zamlar nerden geliyor 1 ayda benzine 3 kez zamn sizin zamlı maaşlı zamlarınızı vergiyle ödüyoruz memura gelince çalışmalar sürüyor sürer sürer... %2,5 u bulur.
Allah hepimizin yardımcısı olsun bu ülkede

arkadaşlar balon patladı patlayacak herkes yeni bir krize ve sosyal patlamaya hazır olsun...

bay005' Alıntı:
http://www.mebpersoneli.com/haber/5702-maliye-bakani-memura-gozdagi-verdi
"Zulmü her kabul ediş, daha büyüğünü doğurur."
Ben diyorumki İnşaallah iyi günlerimizdir bunlar, asgari ücretli öğretmen olduğumuz günleride görürürüz. Bunu beddua değil dua şeklinde söylüyorum artık, başka türlü olmayacak çünkü...

invem' Alıntı:
vergiyi ödeyin yine biz değilmiyiz. Biz vatandaş değilmiyiz fatura vatandaşa çıkar diyor bizden alıp bize veriyorlar. Kendilerine gelince 1 gecede %100 zamm yapılıyor. (Düzeltilmiş hali%45 bizim maaşların bu kadar zamlandığını düşünsenize nasıl ayrı bir motive ile çalışır herkes.) Kaynak kılıfına uyduruluyor. Bu zamlar nerden geliyor 1 ayda benzine 3 kez zamn sizin zamlı maaşlı zamlarınızı vergiyle ödüyoruz memura gelince çalışmalar sürüyor sürer sürer... %2,5 u bulur.
Allah hepimizin yardımcısı olsun bu ülkede
:+1:

BAKAN EFENDİ !!! Az kaldı öğretmenler doldu.Özellikle eşit işe eşit ücret uygulaması sonucu en az alan öğretmenler oldu.Meydanlar öğremenlerle dolabilir hazırlıklı ol!

Uzlaştırma kurulu zaten hükümetin memuru %2.5+%2.5 hepimize hayırlı olsun.
Demek ki herşeye evet deyince olmuyormuş.

Fizikteki bileşke kuvvet bulma yöntemini bileşke zam için uygularsak çıkacak rakam aşağı yukarı belli.
Bileşme zam büyük kuvvete çok daha yakın olur. :D

Ekli dosyalar

• zam.jpg
    zam.jpg
    37.3 KB · Görüntüleme: 668
laga luga yapmayın sayın bakan, adam gibi zam yapın. sanki bu güne kadar artan ötv'yi, vergiyi, elektrik, doğalgaz, benzin zammını biz vermedik. zaten bizim bakan canımıza okumuş, düşenin dostu olmaz hesabı bir de cepten iyice vurmayın. kesinti yapılacaksa milletvekillerinin harcamalarından kısın, zenginlerden daha çok vergi alın. bizden daha ne alacaksınız. hani büyük güçlü Türkiye, bugüne kadar göremedim cebimde büyümeyi.

Dğer sitelerde, orda, burda herkes hükümeti uyarıyor. Aman ha, işiniz bitiyor, eylem yaparız, meydanları doldururuz. Kimse kusura bakmasında adam seni öptükten sonra meydanları doldurup bakın ne güzel öpüldüm mü diyeceksin... Boş muhabbet. Kimse bir şey ummasın, beklemesin. Adamın size bakış açısı belli.
Sizi köleden bile aşşağılık gören insanlar tarafından yönetilmek....Ve bunun adı demokrasi. Ne diyelim..Halkın seçimi...

beyefendiler kendileri villalarda otururken, kimisinin gemiciklerinden, elmas ve bilimum değerli taşları ithal ederken, ayrıca gemiciklere verilen akaryakıtta ötv sıfırken sesi çıkmayanlar burada vatandaşlarına gözdağı vermesini biliyorlar.
Mevlam bunları bildiği gibi yapsın. işimiz Allah'a kaldı.

Bu resmi neredeyse her konuya kullanmaya başladım çünkü hemen her başlığa uyuyor

Ekli dosyalar

• penguen.jpg
    penguen.jpg
    9.6 KB · Görüntüleme: 254
Geri