MALATYA EBİTEFOların görev iptal davası kazanılmıştır...

Kodla Büyü
Kazanan arkadaşlara hayırlı olsun. Geçen dönem 15 saat dersim olmasına rağmen zorunlu olarak kendi okuluma formatör olarak görevlendirildim. Milli eğitimde görüşmediğimiz kimse kalmadı. Çözemedik. Mahmeye gittim ben de. Sonuç: Kamu yararı gözetilerek görevlendirme yapılabilceği...
Belki bölge mahkemesine gitsem oradan dönerdi. Ama bu mahkemenin sonucu gelene kadar zaten benim görevlendirmem bitti. Bu yıl başka bir arkadaş (sınıf öğretmeni) aldığı için kurtuldum. 7 saat müzik dersiyle beraber maaş karşılığı çalışıyorum. Adalete güvenim sonsuz... Ama ilahi adalete...

Hocam ben de dava açtım bana da aynı sonuç geldi bölge idareye gittim oradan da aynı cevap geldi.Hakkımızı arasak bile yapıyorlar zorunlu görevlendirme ne yazıkki
Hocam okulda bilişim teknolojileri öğretmeni varken formatörlük görevlendirmesini nasıl başka branştan öğretmene verdiler istese bile vermiyorlar

Bende 4 yıl Malatya da bulundum.
Keyfi uygulamalar çok fazlaydı.
Yılda 3-5 kere herkesi toplarlardı (yaklaşık 135 kişi), yolluk-yevmiye hiçbirşey yoktu.
ilginç bir yer davayı kaznan arkadaşları tebrik ederim.

Bende 4 yıl Malatya da bulundum.
Keyfi uygulamalar çok fazlaydı.
Yılda 3-5 kere herkesi toplarlardı (yaklaşık 135 kişi), yolluk-yevmiye hiçbirşey yoktu.
ilginç bir yer davayı kaznan arkadaşları tebrik ederim.

Sayın hocam her ihtimale karşı davanın metnini burada paylaşsanız.belki bir gün birilerine lazım olur...zahmet olmazsa..

Geri