malatya bu sene uyuyor galiba

Kodla Büyü
Hala onay bekliyoruz hocam...Yapılan bi açıklama yok... Bu belirsizliklerden sıkıldım ..Artık hiç bişey yapasım gelmiyo okul için ya..

mesleğimden soğuttu bu görevlendirme mantığı :x malatya bu sene çok tembel,görevlendirme 6 ayda bir yapılrdı,2 aylık bir görevlendirme için bu kadar bekletilir mi ya

aynen ayten hocam niyeyse bu sene çok duyarsızlar :( hele mehmet boyrazdan bunu beklemezdim...eğiticelerde galiba çaresizler :-1:

dün atama 2 ile telde konuştum listeleri daha onaya göndermemişler , böyle giderse çok bekleriz.

2.dönemmi yapacaklar bu işi :( bu nasıl biştir be...kimse ilgilenmiyormu arkdaşlar.bilgisi olan ltf paylaşsın..

malatya bu sene formatör ve benzeri uygulamaları devre dışı bıraktı galiba,ilgilenen yok :(

"zaten formatörlükleri devam ediyor aceleye gerek yok" diye düşünüyorlardır...

Bugün atama 2 konuştum listeler hala düzenleniyomuş nasıl bir düzenleme ise 3 haftadır düzenlenemedi. Altı üstü başvuru yapanlar listelenecek. Daha çok bekleriz böyle giderse.

rifatt' Alıntı:
erdoganince' Alıntı:
rıfat hocam başvurumu kaldı??benimde öğreniğim kadarıyla hala bakmamışlar bile başvurulara :?

Hocam noktaya dikkat edin.
Arkadaşlar ben formatörlerle konuşmuştum başvuru zamanı. Bana 10-15 kasım gibi olur demişlerdi.
yani başvuru zamanında konuşurken bana 10-15 gibi demişlerdi. Ayrıca yine aldığım bi duyuma göre valilik onayı bekliyormuş..
evet görmemişim malesef...valiliğe gitmişmi liste yani?

İl içi atama, görevlendirme, Müdür-Müdür yardımcısı vb. konularda sendikalarla omuz omuza çalışır Malatya. TR de genelde öğretmen lehine olan bir konuda en son a kalır. Farklı bir yer. 4 yıl çektim çilesini. Formatör toplantılarında yolluk yevmiye vermez.

listeler onaydan gelmiş pazartesi malatya meb te yayınlanabilir miş yada okulların e-postasına resmi yazılar gönderilebilir miş, bana tel de öyle söylendi.

arda5544' Alıntı:
listeler onaydan gelmiş pazartesi malatya meb te yayınlanabilir miş yada okulların e-postasına resmi yazılar gönderilebilir miş, bana tel de öyle söylendi.
hadi hayırlısı görevlendirme 1 aylık mı yapıldı acaba 31 aralık son malum :shock:

Geri