Maddi Sıkışıklık İçinde misiniz?

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Maddi sıkışıklık içinde olan arkadaşalrımız elbette avrdır aramızda benim gibi bu arkadaşlar konuya yazarsa sevinirim.Yada şöyle söyleyim gelir kaynağı arıyormusunuz?

34111790.gif

eveeeettttttttttttttttttttt

papakaa' Alıntı:
hocam neyin peşindesin
Bişeyin peşinde değilim. :sleep:
Türkiyeye yeni gelen bir gelir kaynağı var şuanda açıklamamayı uygun buluyorum.Fakat gerçekten çok güzel gelir kaynağı olan bir sistem.

titan saadet zinciri gibi bişey mi :D

madem söylemeyeceksin neden ağzımızın suyunu akıtıyorsun burda :mrgreen:

:) kim istemez ki hatta ek gelir değil direk gelir kapımız olsa da şu meb in norm kadro çıkarrtacakmı diye her gün yeni umutla sayfalara bakmasak:)

Vallahi arkadaşlar sisteme ben yeni giriyorum sistemden kısaca bahsedeyim belirli miktarları var misalen 145 dolar yatırıyorsunuz 1 sene sonra aylık 11 bin dolar geliriniz oluyor.Bir tanıdığım 3 ayda 25 bin tl kazandı şaka yapmıyorum dalga geçmiyorum çok ciddiyim hatta bir tanıdık 1.000 dolar yatırdı aylık 3.000 $ alıyor sabit her ay..

osman66' Alıntı:
Türkiye'ye yeni gelen derken?
Hocam mübarek gün kafa zor basıyo zaten fikir de yürütemiyoruz :D
:) Hocam adsense gibi bir reklam şirketi..

Bunun için öncelikle ufak bir yatırım yapmanız gerekmekte bende 145$ gibi bir yatırım yapacağım.

Bu ülkede milletvekilleri ve bir avuç özel zümre dışında maddi sıkışıklık içinde olmayan kaç kişi var ?

uyuşturucu-mafya-insan ticareti gibi illegal yollar dışında hiç bir yasal işte; bir defa yatırılan 145 doları bir yıl sonra aylık 11000 dolar gelire ulaştıracağına inanmıyorum. Başta bu sisteme inanıp para yatıranlar olmak üzere mutlaka mağdur edilen birilerinin olacağını düşünüyorum.

Emin ol senin gibi düşündüm ilk başta hemde harfiyen :) sana şu kadar söyleyim kulaklarına inanma :) Bak 184 gunde 415 doalr yatırım yaptı yabancı bir vatandaş ve aldığı parayı ben söyleyim tamı tamına 47.750 bin dolar Tl oalrak tamı tamına 78 bin tl ediyor.Şaka gibi geldiğini bende biliyorum bende hala şoktayım ama bu yabancı vatandaş gerçektende aldı bu parayı hatta şirket ödül bile verdi :)

şirket ne hocam bize daha net bilgi alacağımız yada sorgulayabileceğimiz site versen şirket adı versen:)

bu işer doğru olsa dünyada aç adam kalmaz..
eroin kaçakçılığı falan olsa gerek...

eemree' Alıntı:
bu işer doğru olsa dünyada aç adam kalmaz..
eroin kaçakçılığı falan olsa gerek...
Ben anlatamıyormuyum hocam :shock: sistem yeni yenihem herkesşıp diye kazanmıyor işin incelikleri detayları var yatırım yapman gerek işi bilmen öğrenmek gerek.

bildiğin titan zincirinin farklı versiyonu. adamların üye olduğu mağzalardan indirimli alışveriş yapabiliyorsunuz. size bir kart veriyorlar vs. vs. vs.

Anlatayımadsense gibi düşünün reklam alıyorsunuz yani yayıncı oluyorsunuz adwords gibi düşünün reklam veriyorsunuz.Birde düşünün bu verilen reklam alanalrı sizin yani örnek vereyim bbnette en üstte okul ajansı reklamının olduğu yer sizin diyelim şirkette size böyle bir imkan sunuyor yatırım yapıyorsunuz reklam alanları alıyorsunuz ve onları işletiyorsunuz.

bir_tas_attim_kuyuya' Alıntı:
bildiğin titan zincirinin farklı versiyonu. adamların üye olduğu mağzalardan indirimli alışveriş yapabiliyorsunuz. size bir kart veriyorlar vs. vs. vs.

:verymad:

Birisi developer hocamın üyeliğini ele geçirmiş galiba.
Daha geçen gün televizyona reklam vermekten bahsediyordu.
Yani maddi durumunun iyi olduğunu düşünüyorum.

glassic' Alıntı:
Birisi developer hocamın üyeliğini ele geçirmiş galiba.
Daha geçen gün televizyona reklam vermekten bahsediyordu.
Yani maddi durumunun iyi olduğunu düşünüyorum.
Yok kimse üyeliğimi ele geçirmedi :)
Sadece siz anlatmak sitediğim şu bakın önümüzde bir fırsat var ve gerçek bir kazandıran fırsat bu benim amacım sizlerede bilgi vermek ve sizlerinde üç beş kuruşda osla bir gelir elde etmenizi sağlamak.Ben başladım sisteme..Ayrıca reklam konusunda bir sıkıntı yok herşey yolunda ..

Ortada emek yoksa, alın teri, çalışma yoksa tek kuruş kazanmak istemem. Böyle şeylere de kanmayın derim. Ek iş yapacaksanız hepimiz bilgisayarcıyız. Web tasarım yapın, bilgisayar tamir edin. Yani çalışın ve kazanın. Burdan kazandığınız para ile aldığınız arabaya çocuklarınızı nasıl bindireceksiniz?

Ortada haram bişey yok ve zaten bir emek var ortada fakat sistemi tam bilmediğiniz için böyle düşünüyorsunuz.Paranızla rkelam alanı satına lıyorsunuz hemsi bu şirkette o alanları satıyor sizede para ödüyor kısaca bu.

Geri