Madde 10 Yanlış Yorumla Başımıza iş çıkarmayın

Kodla Büyü
Hadi biz yanlış yorumlamayip nobet tutmak istemiyoruz da bunu mudur lere nasıl anlatacağız. Madde lastik gibi her yere uzuyor.

habibocak' Alıntı:
Bu yazı 2011'in yazısı üzerine 2 tane daha yazı çıktı Hocam.
Hocam yazı eski ama sonradan çıkan BTR yazılarında bu konuya değinmedigi için belletmenlikte eski yazıyı ve gorusu baz alıyorlardı

daha önce nöbet tutmamak için aynı yazıyı yorumlayanlar bugün ne değişti ben şahsen kendim nöbette istemiyorum ücrette...

herohamster' Alıntı:
daha önce nöbet tutmamak için aynı yazıyı yorumlayanlar bugün ne değişti ben şahsen kendim nöbette istemiyorum ücrette...
Aynen katılıyorum, ne nöbetini ne de ücretini istemiyorum. Ücret gelmesi ile birlikte nöbet işi daha sıkı hale gelecek, bak sen bu iş karşılığında ücret alıyorsun mantığı oluşacak.

arkadaş ortalığı ne yaygarıya veriyorsun , yani tüm maddeler hoşuna gittide sadece nöbet mi kafanı karıştırdı..
anlamayacak ne var çok basit,
1- BTR belletmenlik yapar (yatılı okullarda nöbet tutar, bunu okulda tutulan nöbetle karıştırmayın )
2- BTR eğer kendi okulunda sadece derse giriyor ve başka okulda da BTR görevini yapıyorsa kendi okulunda derse girdiği gün nöbet tutabilir ( bu her öğretmenin tutabileceği nöbet)

aynenbadi' Alıntı:
arkadaş ortalığı ne yaygarıya veriyorsun , yani tüm maddeler hoşuna gittide sadece nöbet mi kafanı karıştırdı..
anlamayacak ne var çok basit,
1- BTR belletmenlik yapar (yatılı okullarda nöbet tutar, bunu okulda tutulan nöbetle karıştırmayın )
2- BTR eğer kendi okulunda sadece derse giriyor ve başka okulda da BTR görevini yapıyorsa kendi okulunda derse girdiği gün nöbet tutabilir ( bu her öğretmenin tutabileceği nöbet)

Yazdığınız ikinci maddeyi hangi yazıdan çıkardınız hocam. O şekilde mi yorumluyoruz.

Geri