Mac Os f@tih wi-fi bağlanma sorunu

Kodla Büyü

esmus

Üye
Merhabalar!
Bu hafta yeni aldığım Macbook Air M2 ile okulda f@tih ağına bağlanmak için sertifika.meb.gov.tr adresindeki sertifikayı indirip kurmama rağmen bilgisayarda interneti kullanamıyorum hiç bir şekilde.

Windows bilgisayarda böyle bir sorun yok. Bilgi sahibi olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba hocam iphone 7 de sıkıntı yaşamıştık. ayarlarda sertifika ile ilgili extra işlem yapılıp ağa bağlanma sorunu kalkmıştı siz bir araştırın isterseniz iphone 7 için. muhtemelen mac de de aynı çözüm işe yarayabilir.

sertifika.meb.gov.tr adresinde ki macos a sertifikanın nasıl yükleneceğine baktınız mı hocam ?

Bu makaleye göre yaptım zaten, hocam. Olmuyor maalesef.
sertifika.meb.gov.tr adresinde ki macos a sertifikanın nasıl yükleneceğine baktınız mı hocam ?
Evet, hocam.
Merhaba hocam iphone 7 de sıkıntı yaşamıştık. ayarlarda sertifika ile ilgili extra işlem yapılıp ağa bağlanma sorunu kalkmıştı siz bir araştırın isterseniz iphone 7 için. muhtemelen mac de de aynı çözüm işe yarayabilir.
Iphonelar için rastgele mac ayarları değiştiriliyordu sanırım ama Mac OS için böyle bir ayar göremedim. Bir daha bakayım.

Başka fikri olan varsa duymak isterim.

Geri