Maaş Farkları Yattı

Kodla Büyü
benimkiside yatmadı ama363 tl yatcak. ilçedeki okullar yattı merkezde benim okul yatmadı. ekders farkları belli mi?

Olaya bak yine aklıma geldi kafayı yicem, hani 300 TL ek ödemeydi. Bir yıllık maaş farkı anca 350 onuda verirlerse. Bu kesinti olayınıda anlamış değilim ya şimdi adam tek maaşlı 2 çocuğu üniversitede ev kira sen bu adamı hangi vicdanla vergi dilimine sokarsın.

barthez' Alıntı:
Olaya bak yine aklıma geldi kafayı yicem, hani 300 TL ek ödemeydi. Bir yıllık maaş farkı anca 350 onuda verirlerse. Bu kesinti olayınıda anlamış değilim ya şimdi adam tek maaşlı 2 çocuğu üniversitede ev kira sen bu adamı hangi vicdanla vergi dilimine sokarsın.
kesınlıklen,ben bekar oldugum halde yetmıyor hocam ama bende gırdım vergı dılımıne ya :(

barthez' Alıntı:

katılıyorum,
bu vergi dilimi olayını bu vergiyi (memurdan) kim çıkardı ilk , hangi zihniyet?
şirketler vergileriyle araba bile kiralıyor yıllık, zenginler burs veriyor (torpili olana veriyor) okul yaptırıyor bir de reklamını yapıyor, her türlü gidelerini bu ad altında gösterebiliyor , biz de zarla zorla aldığımız yüzdelikleri günü gelince anında veriyoruz, verdiriliyoruz...neyse ne desek boş, hayatımız vergi olmuş...

Geri