Müzik Listesi (yolculuk için)...

Kodla Büyü
BaRBaRYaN' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
Internet hocam, tam olarak istediğim şey:
müzik denince akla gelen en iyi 50 parçayı oluşturmak sadece bbnet üyelerinin zevklerinden oluşan en iyi 50 parça...
türkü de olur rock da olur pop ta olur herşey olur :) mesela desem ki size bu türkü listenizden 3 tanesini beğenin ve söyleyin bunlar hangileri olurdu?
teşekkürler :)
..
hocam böyle yaparak bbnet in EN İYİ 50 parçasını oluşturamazsınız. oluşturduğunuz 50 parçalık listede her üyenin sevebileceği en fazla 8 - 10 parça olacaktır.

evet özür, reklamını yapmamam, ismini kullanmamam gerekiyordu (sonuçta babamın değil site)...sizlerden gelen seçmeler desem daha doğru olacak...

EynelMefer' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:
EynelMefer' Alıntı:
Internet hocam, tam olarak istediğim şey:
müzik denince akla gelen en iyi 50 parçayı oluşturmak sadece bbnet üyelerinin zevklerinden oluşan en iyi 50 parça...
türkü de olur rock da olur pop ta olur herşey olur :) mesela desem ki size bu türkü listenizden 3 tanesini beğenin ve söyleyin bunlar hangileri olurdu?
teşekkürler :)
..
hocam böyle yaparak bbnet in EN İYİ 50 parçasını oluşturamazsınız. oluşturduğunuz 50 parçalık listede her üyenin sevebileceği en fazla 8 - 10 parça olacaktır.

evet özür, reklamını yapmamam, ismini kullanmamam gerekiyordu (sonuçta babamın değil site)...sizlerden gelen seçmeler desem daha doğru olacak...
..
siz yanlış anladınız galiba hocam. benim bahsetmek istediğim çok farklı bişeydi sizin anladığınız çok farklı bişey.
..
demek istediğim şudurki; bu listeyi oluştururken benim beğendiğim 3 parçayı eklediniz diyelim. kalan 47 parçayı beğenip beğenmediğimi bilmiyorsunuz. o yüzden kalan 47 parçayı beğenmezsem sadece 3 parça için bu listeyi de toptan beğenmeyebilirim demek istemiştim...

Geri