mükemmel bir telefon

Kodla Büyü

kutlu_han

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bugün bir arkadaşta gördüğüm ve test ettiğim çok güzel bir akıllı telefon.
1,2 Ghz 4 çekirdek işlemci
1 GB ram
dahili 4, 32 GB ye kadar artıralabilir hafıza
geniş ve harika renkli bir ekran
8 mp arka kamera 2 mp ön kamera

ve fiyatı 600 TL
http://www.hızlıal.com/telefon/general-mobile-cep-telefonlari

General Mobile discovery modeli

telefon almak isteyenlere tavsiye edilir.

ben olsam bu paraya almam.çünkü olay sadece f/p değil.satış sonrası da önemli.mesela bu telefonu aldıktan sonra root yapabilecekmisin? uygun rom bulabilecekmisin? bunlar şahsen benim için daha öncelikli.birde general mobile'in malzeme kalitesi vasat.tabi tercih meselesi...

hakand77' Alıntı:
ben olsam bu paraya almam.çünkü olay sadece f/p değil.satış sonrası da önemli.mesela bu telefonu aldıktan sonra root yapabilecekmisin? uygun rom bulabilecekmisin? bunlar şahsen benim için daha öncelikli.birde general mobile'in malzeme kalitesi vasat.tabi tercih meselesi...
şuan bende general mobile ultimate slim var android den soğudum telefon yüzünden. bendekinin özellikleri düşük tabi ama kesinlikle vermem bu kadar para bu markaya. piyasada ne yedek pil ne kapak ne de tam uyumlu kılıf bulabilirsin.

Bir arkadaşım tavsiye etti. Aldım. Bende etrafımda 2 kişiye daha aldırdım. 3 kişi daha alacak. GM Discovery f/p olarak mükemmel, fiyat olarak mükemmel, performans olarak mükemmel. Üçü bir arada. Malzeme kalitesine gelince samsung'dan hiç bir farkı yok. samsung ne ise o (ucuz plastik yani). 2 yıl telpa garantili bunda da sorun yok. burada telefonu anlatmaya kalkmayacağım. Bir sürü video var. Sadece alacak arkadaşlar varsa ön yargılı olmasın.

Geri