Müjde!Ek Ödeme geliyor :))

Kodla Büyü
Asparagas haber;

Bugünkü konuşmasında ben hamaset yapmam. Öğretmenler az maaş alıyor. Maliye bakanı ile görüştüm size şu kadar ödeme verdireceğim demem dedi. Size tutamayacağım sözleri vermiyorum.
Adaletli bir bakan olacağım dedi.

Masada öğretmene ek ödeme konuşulurken ses çıkmıyordu iş işten geçtikten sonra maaşları arttırmaya çalışacakmış :puhaha: :puhaha: :puhaha:

Bununla bunun reisi değil miydi aylardır "öğretmenler fazla maaş alıyor" diyen..

maaş bordroma baktım bu ay maaşıma 44,25 zam gelmiş işte yüzde 4 bize ne getirdi cevabı...

BAkanın ağzından öğretmen az maaş alıyor şeklinde bir cümle çıktımı gerçekten takip eden arkadaşlar cevap verebilirler mi?

Demokratik bir ülkede,işini iyi yapan bir bakan,Başbakanın "öğretmenler zaten 15 saat çalışıyor,aldıkları maaş çok bile." dediği an büyük bir basın toplantısı düzenler "başbakan yanılıyor,öğretmenler 15 saat çalışmıyor,aldıkları maaş hizmetliden bile daha az,öğretmenlerime maddi,manevi gereken bütün hakları sağlamak için elimden geleni yapacağım." derdi..ama "padişahım çok yaşa" diyen insanların böyle şeyler beklemek zor..

bu kafa neyin kafası arkadaş... 10 yıldır içerim böyle kafa görmedim...
Ne içiyorsanız bi duble de bana söyleyin...

Seçimler yaklaşıyor bunca zamandır müzdarip ettikleri öğretmenleri birşeylerle oyalamaları lazım ki umuda kapılıp onların sendikasından da daha fazla istifa etmesinler... Bunun yolu da böyle umut kokan ama gerçek olmayan haberler...

Zerre kadar ciddiye almıyorum artık bu tarz haberleri.. Ya bir site reklamını yapmak için yada öğretmenlerden gelecek olan tepkiyi azaltmak için yapılıyor bu tarz haberler..

Ekli dosyalar

• 2712127957.jpg
    2712127957.jpg
    186.9 KB · Görüntüleme: 515
Bizim memur ve hizmetlinin ek ödemesi aylardır yatıyor. Eylül ayında 1 sene dolacak hala öğretmene ek ödeme palavrası haberleri dolaşıyor. Önümüzdeki 2 sene boyunca seçim falan yok, yetkili sendika belirlenme tarihi de geçti. Bu bakanın ve bu hükümetin de öğretmene ek ödeme vereceğine inanmıyorum. Maaşımın içinde o parayı görene kadar hiç bir habere itimat etmiyorum.
Bakanın kastettiği kesinlikle başka bir şeydir . Avrupa ve Dünya ortalamasına göre çok az çalışıp çok çok fazla maaş aldığımızı ama yanlış yerde israf ettiğimizi söylemek istemiştir.

Aylardır kasıtlı olarak böyle haberleri ortaya atıp boş yere öğretmenleri ümitlendirenleri Küfürbaz Haydo ve Sezai Abiye havale ediyorum. Onlar gerekeni söyleyecektir.

haber doğru veya yanlış,
çok umurumda değil verecekleri para.
itibarımızı ne zaman verecekler.önce itibarımızı versinler

valla bugün okulda şöyle sendikalı öğretmenlere bakayım dedim..ne göreyim ...ebs ye bu ay 2 kişi daha katılmış...ya bizim bu öğretmen camiasının bir fotoğraf vardıya..kalabalık bir grup..anladınız sanırım ...diyecek söz bulamadım hatta kelime bile yok :mrgreen:

verselerde bir çok öğretmen oyunu vermeyip sonradan ay pardon derse şu durumda artık şaşırmam

blue123' Alıntı:
valla bugün okulda şöyle sendikalı öğretmenlere bakayım dedim..ne göreyim ...ebs ye bu ay 2 kişi daha katılmış...ya bizim bu öğretmen camiasının bir fotoğraf vardıya..kalabalık bir grup..anladınız sanırım ...diyecek söz bulamadım hatta kelime bile yok :mrgreen:
süper yaa

blue123' Alıntı:

:lol: :lol: :lol:

Ekli dosyalar

• www.yeniresim.com_-_Topluluk.jpg
    www.yeniresim.com_-_Topluluk.jpg
    164.5 KB · Görüntüleme: 481
Geri