Müfettişler Okulumuzda :)

Kodla Büyü

Zizu_

Süper Üye
Süper Üye
Valla normalde gelen müfettişlerin hepsi ile aram iyi olurdu.
Hatta şimdikilerle de aram iyi fakat beni denetlemeye geleceğini söyleyen müfettiş te bize karşı bir önyargı var gibime geliyor.
Ya da ben öyle hissettim.
Geldiğinden beri asık suratlı, sanki bana birşey diyecekmiş gibime geliyor.
Yine de rahatım da denetlerken kesin laf sokacak gibime geliyor :)

Biraz önce beni çağırdı. Dosyayı açamamış. Gittim açtım.
Neden bilgisayarda bunlar yüklü değil diye hafiften azarladı. Gerçekten şaka gibi

Müdürümüz de uyarmıştı müfettişler ne derse desin siz tamam deyip geçin diye

Okul müdürü bile artık sicil notu vermiyorken müfettişleri takan mı var.
Bakanlık müfettişlerinin bile adı iç denetçi oldu. Protokolde yerleri aşağılara düştü ve görevleri idareyi denetlemek gibi denetim görevine dönüştürüldü.

Hocam hangi okul şişli deyim bende :) bize de gelecekler bu sene ve hiç birşeyim yok :D

Aynı şekilde bizim okulda da müfettişler var, bugün geldiler :) Bütün branşları çağırıp hangi dersinize gelelim diye sordular ama ben hala çağrılmadım. Bilgisayarla ilgili işleri düştüğünde hatırlarlar beni diye düşünüyorum. Herkes günlerdir evrak hazırlıyor ben de onları seyrediyorum :) Bakalım ne diyecek?

cat33' Alıntı:
Allah kolaylık versin. Bize 1. dönem gelen müfettiş çok uğraştırdı beni. Bana flash belleğini verdi. İçindeki klasörü bilgisayara yüklememi ve öğretmenlere göstermemi söyledi. Flashtaki klasör görünmüyor ki. Flash virüslü. Bunu belirttiğimde de bana "Sen bu işi bilmiyorsun. Senin bilgisayarlarını da beğenmedim. Benim bellek lisanslı ve virüs bulaşmaz." dedi. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim... :?
:p yapsaydınız

cat33' Alıntı:
Allah kolaylık versin. Bize 1. dönem gelen müfettiş çok uğraştırdı beni. Bana flash belleğini verdi. İçindeki klasörü bilgisayara yüklememi ve öğretmenlere göstermemi söyledi. Flashtaki klasör görünmüyor ki. Flash virüslü. Bunu belirttiğimde de bana "Sen bu işi bilmiyorsun. Senin bilgisayarlarını da beğenmedim. Benim bellek lisanslı ve virüs bulaşmaz." dedi. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim... :?
Lisanslı bellek ha, vay be :)

kolay gelsin herkese, benimde bir önceki dersime geldi. Teknoloji tasarım dersinin son dakikasıydı. Kızdı söylendi önce niye kızdığını anlamadım sonra anladım ki bizdenmiş :) Bilgisayar öğretmenlerinin hali nolcak filan dedi.Olur mu böyle şey dedi. emekleriniz hakkınız...fln. Çok babacandı. Ben İl ile konuşayım, bakanlığa yazalım fln dedi.Önceden olsa umutlanırdım . Yine de yapılanlardan, sıkıntılarımızdan bahsettim. Bakanın tv de söylediklerini söyledim. Deveye sormuşlar... dediii. Bişey olmazda birinin beni anlaması bile güzel birşeymiş ya. Sonra da evrak sordu. Ama bakmadı sohbet ettik. Yarın da gelicekmiş. En güzel teftişti benim için. İnşaallah hepinizin olumlu geçer arkadaşlar.

Hocam yapmayın etmeyin, hala müfettiş geldi, bana bunu söyledi vs vs. Cemal hocamın dediği gibi bir yaptırımları yokken, biri gelip bana bir şey söyleyecek hatta azarlayacak, bilgisi bile yokken mesleğimle ilgili bana atıp tutacak. Hep diyorum, bana bir denk gelse böyle adamlar iki kelime lafım var.

cumhurtorun' Alıntı:
Hocam yapmayın etmeyin, hala müfettiş geldi, bana bunu söyledi vs vs. Cemal hocamın dediği gibi bir yaptırımları yokken, biri gelip bana bir şey söyleyecek hatta azarlayacak, bilgisi bile yokken mesleğimle ilgili bana atıp tutacak. Hep diyorum, bana bir denk gelse böyle adamlar iki kelime lafım var.

Hocam bizlerde biliyoruz yaptırımları olmadığını. burda kimseyi şikayet ettiğim de yok. Sadece durumumu anlatıyorum.
Nedense hep klavye başında atıp tutmayı biliyoruz.
Sen müfettişe söyleyeceksin, müfettiş müdüre söyleyecek, müdür zor durumda kalacak.
Denk gelince sizi görmek isterdim. :wink:

flyingsnow' Alıntı:
kolay gelsin herkese, benimde bir önceki dersime geldi. Teknoloji tasarım dersinin son dakikasıydı. Kızdı söylendi önce niye kızdığını anlamadım sonra anladım ki bizdenmiş :) Bilgisayar öğretmenlerinin hali nolcak filan dedi.Olur mu böyle şey dedi. emekleriniz hakkınız...fln. Çok babacandı. Ben İl ile konuşayım, bakanlığa yazalım fln dedi.Önceden olsa umutlanırdım . Yine de yapılanlardan, sıkıntılarımızdan bahsettim. Bakanın tv de söylediklerini söyledim. Deveye sormuşlar... dediii. Bişey olmazda birinin beni anlaması bile güzel birşeymiş ya. Sonra da evrak sordu. Ama bakmadı sohbet ettik. Yarın da gelicekmiş. En güzel teftişti benim için. İnşaallah hepinizin olumlu geçer arkadaşlar.
Çevremizde az da olsa bizi anlayan birileri olması güzel.
Umarım zamanla bu sayı giderek artar.

flyingsnow' Alıntı:
"senin canını yerim ben" deseydin

Geri