Müfettiş geldi,ne ister BTR'den?

Kodla Büyü
Tavsiye : Daha önce açılan 2-3 konu başlığında arkadaşlar belki deneyimlerini paylaşmıştır. 8)

hocam bizim okul ilkokul oldu bu yüzden sadece 1. sınıfları denetlediler diğer branşları denetlemediler...o yüzden bişey sormadılar...yinede..
1.aylık rapor
2.dönemlik çalışma planı.
3.zümre çalışmaların
4. sınıf panonu düzenle o kadar

Hocam geçen haftada bana geldiler. Ne istediklerini genelde bilmiyorlar. Deftere not alırken formatör diye not aldı. Bende düzelttirdim:)
Özellikle makrolardan soru çıkıyor. O konuya çalışmanı tavsiye ederim.:) Bana hazırladığı bir makroyu gösterdi ve bir kaç soru sordu.:)

aklı başındaysa dosyan planına falan gözatar, dersin varsa girer dinler, biraz da sohbet eder gider, değil ise bilgisayarını koyar önüne hadi bi bak buna der :)

Son düzenleme:
Güler yüzlü ol hocam. Sana vereceği bir iki kişisel işi yap. Onu dinliyormuş ve eğitim fikirlerine önem veriyormuş gibi yap.
O müfettişler o belgede iken rahat edersin.
Çünkü eğitim adına bir işe yaradıklarını düşünmüyorum.

İki yıl once bize de son hafta gelmişti. Derste 2-3 öğrenci vardı. Bir akrakadasın sınıfında hiç öğrenci olmadığı için öğretmenler odasında oturuyordu. Müfettiş sınıfa girip ders defterine öğretmen derste değil diye yazmıştı.

fatihkultukturkan' Alıntı:
bu vakitte müfettiş mi gelirmiş senenin sonu gelmiş

Adamım salak saçma işler işte, bizimkilerde bugün gelmiş.. Biz her hafta soruşturma için geldiklerinden ha varlıkları ha yoklukları, pek tınlayan yok bizde..

Allah aşkına ne soracaklar, ders saatimiz az not yok davranış notu bile yok, bizim okula ilk dönem geldiler rehberlik için beni görmediler bile

Sen önlem olarak müdürünün bilgisayarına deepfreez yükle. Ayrıca kullanacakları hangi bilgisayar varsa onlara da yükle. Çünkü hepsinin flashı virüslü. En güncellerini buluyorlar genelde.

biltek2007' Alıntı:
Sen önlem olarak müdürünün bilgisayarına deepfreez yükle. Ayrıca kullanacakları hangi bilgisayar varsa onlara da yükle. Çünkü hepsinin flashı virüslü. En güncellerini buluyorlar genelde.
:++: :x :++:
Kesinlikle.

biltek2007' Alıntı:
çok güzel tespit :+1:

Geçtiğimiz Perşembe Cuma da bizim okulda idiler. Okulumuz ortaokul ama sınıfçılar branşçılar tümümüzü teftiş ettiler. Dersime girdi hem da sabah ilk saat 7:30 :) tam ders anlatıcam elektrik gitti. Teorik anlatayım dedim olcak gibi değil. anlat anlat bi yerde tıkanıyosun. benim yapacağım pek bişi yok dedim. bekleyelim elektriğin gelmesini dedi. gelmiyo... dışarı çıkıp bi şalterlere bakayım dedim. iyiki de bakmışım. Şalter atmış :)
neyse dersi dinledi. Tüm evraklarımı istedi yıllık, değerlendirme formları, kulüp.... yaptığım herşeyi verdim. Dersimi dinledi. ders bitiminde benim bi bilgisayarım var virüslü. yarın getirsem temizler miyiz dedi. olur dedim. tüm flashlarını tarattı. İlerini hallettim teşekkür etti. Yani dersimden çok şahsi işleri ile ilgilendi :)

bt dersi için öğrencilere proje ödevi falan yok değil mi arkadaşlar? ben ders içi etkinlikleri ünite sonlarında değerlendirmiştim. malum 1 saat proje falan vermedim seçmeli dersti o zman sonuçta

Geri