Müfettiş flash ına format atmış verileri kurtarmamı istiyor

Kodla Büyü
hocam formattan sonra veri yüklememsi lazım yüklediyse bazen bazı dosyalara ulaşılamıyor eğer yüklemediyse çok rahat buluyor.recuva programıda iş görür

trueandfalse' Alıntı:
hocam formattan sonra veri yüklememsi lazım yüklediyse bazen bazı dosyalara ulaşılamıyor eğer yüklemediyse çok rahat buluyor.recuva programıda iş görür

o zaman yeni verileri bulması gerekiyor.

recover my files işe yarıyor ama deneme sürümü değil full sürümü olacak.arkadaş c.r.a.c.k.l.sı derken bunu kastetti.sanırım heyecandan farkedemediniz

hocam olmuyorsa olmuyordur, bırak kasma kendini. o da format atmayaymış flash diskine. seni denemek için yapıyor olmasın. o öldürmüş sen diriltmeye çalışıyorsun.

arkadaşım öncelikle
www.forumoon.com sitesinden recovery my files indir kur
çalıştırınca programı 2 seçenek çıkacak karşına ikisindede arat yalnız flashbellek zarar görmüşsse yada pc den donanımı güvenle kaldır demeden kaldırmışşsa bulamayabiliyor... ii çalışmalar

get data back ntfs- fat hangi formatta formatlanmış ise o formatta verileri tarama aptırın %99 sonuç olumlu olacaktır. Bunu Hiren's Boot CD içinde bulabilirsiniz.

GET DATA BACK NTFS - FAT

bilisimcih' Alıntı:
mfk' Alıntı:
bilisimcih' Alıntı:
u_kucuk3' Alıntı:
recovery my files programının c.r.a.cklisini bulursan kurtarır hocam
c.r.a.cklisini ne demek

adınızı bilisimcik olarak değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

c. r.a die görmustum anlamadım bir anda, hepimiz bilisimcik iz zaten merak etme ;)
aynen öyle hocam malum yasaklı kelimeleri yazınca ***** yazıyor sadece o yüzden direk yazmak yerine aralara noktalar koydum :)
bende var c.r.acklis.i isterseniz email adresinize atarım. özelden mailinizi atmanız yeterli hocam

GetData Recover My Files Pro v4.9.4.1343 (1)

Ekli dosyalar

• GetData Recover My Files Pro v4.9.4.1343 (1).rar
    4.9 MB · Görüntüleme: 629
hirens boot cd 11 öncesi versiyonlardaki wintools içindeki getdataback programı işinizi görür. Lisans gerektirmez.

u_kucuk3' Alıntı:
bilisimcih' Alıntı:
mfk' Alıntı:
bilisimcih' Alıntı:
u_kucuk3' Alıntı:
recovery my files programının c.r.a.cklisini bulursan kurtarır hocam
c.r.a.cklisini ne demek

adınızı bilisimcik olarak değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

c. r.a die görmustum anlamadım bir anda, hepimiz bilisimcik iz zaten merak etme ;)
aynen öyle hocam malum yasaklı kelimeleri yazınca ***** yazıyor sadece o yüzden direk yazmak yerine aralara noktalar koydum :)
bende var c.r.acklis.i isterseniz email adresinize atarım. özelden mailinizi atmanız yeterli hocam

c.r.a.c.klisini bana da atarsanız sevinirim.. özelden atıyorum mail adresimi..

Bu nasıl bir başlık yaaa! :scared: Müfettiş flash ına format atmış verileri kurtarmamı istiyor!
Bir kişi de demiyor ki müfettişin flash belleğinden sana ne!
Yardımlaşmak güzel de niye hiç kimse arkadaşımızın görevinin bu olmadığını söylememiş?
Bi-linç-lene-limmm

"Flash diskimden veri kurmarmam gerekiyor" diye başlık açsam bu kadar cevap yazılmazdı herhalde.
Müfettiş değil mi yaw, ............................. et.

dün bize gelen müfettişte aynı şeyi benden istedi. bende kurtarılmaz artık, hiç çaresi yok dedim :lol: :lol:
derse girmeyip onun bellğiyle mi uğraşıcam :x

YusufULUCANLAR' Alıntı:
GetData Recover My Files Pro v4.9.4.1343 (1)

Teşekkürler Sayın Hocam...
Banada bu işi yapacak bir program lazımdı... Recover My Files Programının tam sürümünü denedim ama istediğim dosyalara ulaşamamıştım...

Geri