Müdür Yardımcılığından İstifa

Kodla Büyü
Hocam benim bildiğim idareci normu derse gore değil. Okulun öğrenci sayısı vb koşulları var. Norm kadro yönetmeliği müdür yardımcısı normu bölümünü okuyun. Oradaki kriterler değişirse müdür yardımcısı normu düşmesi lazım. Bir yanlışlık var sizin işte. Ders azalınca öğretmen normu düşer, idareci normu düşmez

Aynen, idareci normu toplam öğrenci sayısına göre hesaplanır. Ders sayısı ne alaka, tabii ilk idareciliğe başlarken maaş karşılığı girecek ders varmı diye bakılır ama; sonrasında ders sayısına bakılmaz. Bizim okulda, puanı düşük genç arkadaşlar, norm fazlası olup okuldan gitmemek için, idareci oldular.

Hocam idarecilik tercih etmediğim için idareciliğim kalkıyor öğretmen olarak norm fazlası oluyorum yukarıda bir hocamızla aynı durum

konu benim icin baslayabilir.oncesinde ozellikle tecrubeli arkadaslar ne onerirsiniz?gorev tanimi bellimi mudur yardimciliginin?yapi olarak suprizleri sevmiyorum yapilacak is islemler ne olabilir?en onemlisi okulda 53saat ders ve bir grup var staj icin;bir idareci uc ogretmeniz. ekonomik olarak ne kazandirir idareci olursam?en onemlisi hepsinden.ote idareci arkadas gorevlendirme ile calisiyor suresi doldu.normu bilisimde gozukuyor gecen yil istifa etti yeniden gorevlendirildi gibi bir olay oldu ama normu bizde.olaki beni sinavsiz vs gorevlendirirlerse normum ne durumda olacak?olaki istifa ettim geri ogretmenlige okulumda donebilir miyim yoksa norm fazlasi mi olurum?sondaki sorum hepsinden onemli...tesekkurler...

bu arada okulda tarim muhasebe bilisim buro adalet bolumleri,ciraklik var...dort bilgisayarciyiz arkadasin biri suresi doldu gorevlendirme idareci koordinatorluk ve cirakliga bakiyor normu bilisimde...bu bilgiler isiginda yardimci olursaniz sevinirim

konu benim icin baslayabilir.oncesinde ozellikle tecrubeli arkadaslar ne onerirsiniz?gorev tanimi bellimi mudur yardimciliginin?yapi olarak suprizleri sevmiyorum yapilacak is islemler ne olabilir?en onemlisi okulda 53saat ders ve bir grup var staj icin;bir idareci uc ogretmeniz. ekonomik olarak ne kazandirir idareci olursam?en onemlisi hepsinden.ote idareci arkadas gorevlendirme ile calisiyor suresi doldu.normu bilisimde gozukuyor gecen yil istifa etti yeniden gorevlendirildi gibi bir olay oldu ama normu bizde.olaki beni sinavsiz vs gorevlendirirlerse normum ne durumda olacak?olaki istifa ettim geri ogretmenlige okulumda donebilir miyim yoksa norm fazlasi mi olurum?sondaki sorum hepsinden onemli...tesekkurler...
Görevlendirme müdür yardımcılığı yaparsanız normunuz öğretmenlikte kalır. Görevi bırakırsanız kendi okulunuzda öğretmen olarak devam edersiniz. Müdür Yardımcısı olursanız okulla ilgili idari her işi yaparsınız.

ekders olayi?teknik ogretmenim ancak ciraklik ve koordinatorluk buyuk ihtimal diger arkadasda olacak(o da bilisimci)

Geri