Müdür "Seni BTR yaptırmam" diyor

Kodla Büyü
Sorunu okuyasıya kesin Ağrı'dır dedim. Allah kolaylık versin sayın hocam. Koordinatör mehmet hoca yardımcı olacaktır.

Hocam İl koordinatörü ile görüşün.Btr başvurun yapılana kadar verilen derslere girersin başvurun sonuçlanınca tekrar program yapmak zorunda kalır müdür.Öğle seni yapmam falan ayaklarını geçsin o.Neye göre yapmıyormuş.Başvurunu zaten ilçeye yapıyorsun,müdürün onayı falan olmuyor zaten,valilik onay veriyor ve sonuç geliyor.

btr olursan kendi okulundaki derse girersin diye biliyorum.2 ya da 3 güne toplar. diğer günler btr olduğun okulda olursun. geçen sene benim öyle olmuştu.

BTR sonuçları hâlâ açıklanmadı arkadaşlar.. İşin kötüsü il koordinatörü de müdürden yana.. Daha doğrusu "seni btr yaptırmam" diyen bizim müdür, il memde sözü geçen bir şube müdürünü yakından tanıyor, şube müdürü de koordinatöre benim btr olmamam için talimat vermiş muhtemelen.. Her şeyi anlatıyorum koordinatöre, koordinatör haklısın hocam ama diyor bir şube müdürü ile görüşün bakalım o ne diyecek diyor.. Eğer BTR olmam hak ettiğim halde engellenirse, ne yapabilirim?

Geri