Müdür görevlendirmemi engelleyebilir mi?

Kodla Büyü

ayesiloglu

Site Gezgini
Arkadaşlar bizim yazılar okula ulaşmak üzere ama okulumun müdürü benim öğretmene ihtiyacım var diye görevlendirmemi durdurabilir mi?

durduramaz hocam!ama sen yine de isin pesini bırakma mudurlerin ne zaman ne yapacaklarida belli olmaz!!!

Aynı sorun bende de var. Okul müdürümüz sene sonuna kadar derse gireceksin dedi. Hatta şube müdürlerinede söylemiş onlarda girsin demiş. ben de yönetmeliği gösterdim ve Eğitici formatör öğretmenlerin yönetmeliğini göstererk Eğitici formatör öğretmenin kesinlikle derse giremiyeceğini söyledim. Şimdi de yazım gelmiş bana göstermiyor. Bana yerine öğretmen görevlendirilinceye kadar derse girermisin diyor. Bende Hayır giremem diye restimi çektim. Bakalım ne olacak

Formatör görevlendirmesinde müdürün olumlu görüşü gerekiyordu. Eğitici formatörlük için de gerekir mi bilemiyorum. Yazıda açıklanmıştır.

Okul formatörü görevlendirmesinde okul müdürü isterse geçici görevlendirmeyi engelleyebilir ama eğitici formatörlerde durum okul formatörlerindeki gibi değil eğitici formatör görevlendirmelerini bakanlık yapıyor.

Hayır durduramaz.
Ancak il milli eğitime uygun değil diye gelecek görevlendirme için uyarıda bulunabilir.

Senin yapacağın. Bağlı olduğn Eğitici Formatör arkadaşları ara.

Mutlaka ilgilencek ve şimdi değilse bile gelecek görevlendirmeler için uyanık olacaklardır..

Ekli dosyalar

• notum.png
    notum.png
    53.8 KB · Görüntüleme: 151
  • 1.png
    1.png
    77.1 KB · Görüntüleme: 45
  • 1.png
    1.png
    27.4 KB · Görüntüleme: 43
  • 2.png
    2.png
    37.4 KB · Görüntüleme: 43
  • 3.png
    3.png
    51 KB · Görüntüleme: 43
  • indir.png
    indir.png
    359.7 KB · Görüntüleme: 42
  • 1.png
    1.png
    52.4 KB · Görüntüleme: 41
okul müdürünün kolunun uzunluğunu söyle, sana ne yapamayacağını söyliyim...
Mr Dorian
Bilişim Teknolojileri öğretmeni
:p :p :p

dorian' Alıntı:
okul müdürünün kolunun uzunluğunu söyle, sana ne yapamayacağını söyliyim...
Mr Dorian
Bilişim Teknolojileri öğretmeni
:p :p :p

Bu güzel sözün üzerine bir şey demeye gerek yok.

Geri