LPG 30-45 Krş arası Zam Kasım ayı enflasyonu 0.01

Kodla Büyü
Re: LPG Yakıtta 25 Kuruş Zam Beklentisi

Seviyorum bu ülkeyi ve onu yönetenleri....

Bir günde % 10 dan fazla zam... Artık haftaya %0.1 indirime giderler..

30-46 kuruş. burası istanbul olduğuna göre 46 kuruş olacaktır. simit bile 1,5. bu kadarı adiliktir. net.

bir haftadır tüm haber sitelerinde öğretmene zam haberleri yeniymiş gibi veriliyor tabi bu zammın bir karşılığı olmalı dimi yada verilen bir şekilde geri alınmalı

Gidişat iyi değil

sabah gaz alayım dedim 32 kuruş zam gelmiş, zam vermeden böyle geri alınır, aylık tüketimim 400 tl ve maalese 60 tl daha artmış oldu, bu ay ve gelecek ay maaşımdan kesilen vergi ile eksiye girdik iyice, seneye de bu zammı nisanda vergi dilimi ile geri verdim mi?
sınavdan 5 saat mi ek ders alıcaz, 15 saatmi kavgası var ya, alın gözünüze dizinize dursun 5 saati de 15 saati de, yolluksuz tuvalete gitmeye şube müdürleri, diğer müdürler, başka kurumlarda çalışan ve hadi şuraya gidelim deyip yalandan yolluk alanlar,altına araç tahsis edilmiş ve aylık yakıt fişi verilmiş sevgili idareciler, o yakıt fişini nasılsa benim hakkım deyip köye, bağa bostana gezen büyüklerim, Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın,

30 krs binmiş bizim burda 3 tl yi geçti hayırlı olsun. önümüz kış artışlar tam gaz devam eder:S

benzine de olur 4.78 şuan 5.00 olur heralde

Maliye bakanıda açıklama yapıyor. öğretmenler ekstradan 75 TL zam alacak diye.

Benim %50 halkım da buna vay be diyor hala. Bu bakan lpgye gelen zammı niye açıklayamıyor? Dolarda herhangi bir kıpırdama olmadığı halde. Tabi işlerine geleni açıklıyorlar. Anlıycağnız yemiyor..

Artık hükümeti değiştirmenin vakti geldi de geçiyor...Seçimlerde bunları hatırlayın..

benzin ve mozot fiyatı neredeyse eşit. LPG nin neyi eksik?

yuh arkadaş burada 3,20 olmuş. :verymad: :verymad:

önceden açsaydınız bu başlığı gider gaz alırdık. :verymad:

Hava soğudu doğalgaza da okkalı bir zam gelir hamdolsun. :mrgreen:

Hükümet değişse de uçurumdan yuvarlanan ülkenin geleceği değişmez hocalarım, o vakit geçeli çok oluyor.

Bu arada cemaat CHP'yi seçecek herhalde. Samanyolunda Kılıçdaroğlu'na bir övgü var ki sormayın. :lol:

her şeye bir bahane var. Bu nedir gaz lobisi mi? :lol:

Zam var zamcık var. Böyle zamcık haberleriyle spekülasyon yaratmayın tamda enflasyon düşüyorken(!)

Ben demiyorum haber diyor = http://ekonomi.milliyet.com.tr/kasim-en ... efault.htm :alkis:

İnsanoğluna desteklediği şeyin yanlışı hoş gelmiyor herhalde. Bende artık sayın(!) yöneticilerimizi alkışlıyor sevgiyle selamlıyorum!!! :++: :alkis:

Birilerine iyi uykular demek yerine günaydın diyebilmek ümidiyle....

gaz 1 tl ye inse bu seferde şimdiye kadar 3 misline satmışlar diyecek olanlar var, o yüzden ne yapsan bazılarına yaranamazsın. Bu arada 3 tl gerçekten fazla, ama pireye kızıp yorgan yakılmaz. Merak ediyorum chp gelse her şey gül gülistan mı olacak, millet o yılları unutmaz.

Vatandaş tasarruf yapmsk istiyor, ama devlet yook yapamazsın diyor. Devlet vatandaştan ne koparsam kar dedikçe, vatandasta devletinden koparmayi hak gorecektir. Çünkü bu zammin hiçbir şekilde mantıklı açıklaması yok. Varsa biri bana anlatsın.

2 gün önce 2,55 den aldım;

Bu sabah 2,99 :S

44 krş zam... 25 krş razıydım...

Bursa - OPET

süper olmuş valla
bize az bence 5 tl olmalı

Yakında mazot ile benzine de gelir. Depoları bir an önce doldurmalı. Hükümetten beklenmedik bir adım değil. Normal karşılamak gerekir. Her zaman yaptıkları şey.

Geri