LPG 30-45 Krş arası Zam Kasım ayı enflasyonu 0.01

Kodla Büyü
Re: LPG Yakıtta 25 Kuruş Zam Beklentisi

vay arkadaş dün alacaktım dedim herzamanki aldığım yerden alayım diye bugüne erteledim gafamı zi...
bence yakında lpgyle benzini eşitleyip rahatlayacaklar zaten bildiğim kadarıyla lpg nin gelişi benzinden yüksek vergisi düşük benzinin vergisi yüksek yani lpgli araç sayısı arttıkça devletin vergi kazancı düşüyor o yüzden lpg benzini geçerse şaşmayın

Bu gidişle arabaya binmek zenginlere ait bir ayrıcalık olacak galiba.

Ben de arabayı bugün servise bıraktım bakım için. Bakımdan sonra direk lpg taktıracaktım. Hayaller de kaldı. LPG-Benzin arasında 11 krş fark olacak bu zamdan sonra. Tabi benzine güncelleme (!) gelmezse....

3 gün kimse almasın o lpgyi de bakalım zammı.. arz talep meselesi .
ayın hemen başında yapılıca kasım ayında enflasyon yok demek oluyor heralde

Ooo size bir müjdem daha var, ttnet sınırsız paketine zam yapmış, galiba 55 tl den 67 tl ye çıktı böylece zam cebime girmeden 72 tl sini kurda kuşa vermiş olduk. teşekkürler cümlenize

patari' Alıntı:
Ooo size bir müjdem daha var, ttnet sınırsız paketine zam yapmış, galiba 55 tl den 67 tl ye çıktı böylece zam cebime girmeden 72 tl sini kurda kuşa vermiş olduk. teşekkürler cümlenize
ben her zaman 50 tl lik alıyorum hocam :)

akyildiz41' Alıntı:
patari' Alıntı:
ben her zaman 50 tl lik alıyorum hocam :)

:mrgreen:

BU fiyattan sonra
Artık LPG taktırmak kara geçirmiyor. Zarar Ettiriyor.(özellikle yeni nesil araçlar için)

fazla tepkiye gerek yok...rahat olun arkadaşlar

serkanaytekin01' Alıntı:
gaz 1 tl ye inse bu seferde şimdiye kadar 3 misline satmışlar diyecek olanlar var, o yüzden ne yapsan bazılarına yaranamazsın. Bu arada 3 tl gerçekten fazla, ama pireye kızıp yorgan yakılmaz. Merak ediyorum chp gelse her şey gül gülistan mı olacak, millet o yılları unutmaz.

Böyle zihniyete ben olsam asgari ücret verir+herşeye %100 zam yaparım halada gıkınız çıkmaz :!:

hay chp kadar kafanıza taş düşsün.

not: yozgatsporluyum

haber7 sitesinde bir yorumdan alıntıdır...
"iyi ve guzel seyleri (yada oyle zannedilen şeyleri) hep AKP yapıyor ama ne zaman kötü bir sey olsa hep baskalarının yuzunden..."

serkanaytekin01' Alıntı:
http://ekonomi.haber7.com/ekonomi/haber/1101610-lpgye-rekor-zammin-nedeni-belli-oldu

Tabi canım yaaa, ah benim aptal kafam. Bende diyordum kendime bu ülkede öyle durduk yere zam falan olmaz, bu zamcığın sebebi ne ola ki. Bak sen suudi arabistanmış. Aslında bunu da geziye, balyoza, ergenekona, chp'ye, redhack'e iteleyebilirlerdi ama sanırım çok b.k'unu çıkarmayalım diyorlar. Çok merak ediyorum, bizim ülkemiz haricinde lpg, benzin, mazot kullanan ülkeler acaba bunları kendi ülkelerinden mi çıkartıyor da bizde ki kadar zam olmuyor? Nasıl yapıonuz olm bize de söyleyin lan.

Lan hepsinin litresini 10 lira yapsınlar da binen binmeyen belli olsun :)
Hala aklı başında insanların da zam yapanlara laf söyletmemelerine de akıl sır erdiremiyorum.

Re: Ynt: LPG 30-45 Krş arası Zam Kasım ayı enflasyonu 0.01

wes' Alıntı:
Lan hepsinin litresini 10 lira yapsınlar da binen binmeyen belli olsun :)
Hala aklı başında insanların da zam yapanlara laf söyletmemelerine de akıl sır erdiremiyorum.

Al benden de o kadar

Arabanin vergisi trafik sigortasi vizesi kaskosu bakimi... sattim da kurtuldum yav, hele trafik sigortasi Allah'im 520 tl odedim ya yok boyle bir soygun :verymad:

egeman84' Alıntı:
Arabanin vergisi trafik sigortasi vizesi kaskosu bakimi... sattim da kurtuldum yav, hele trafik sigortasi Allah'im 520 tl odedim ya yok boyle bir soygun :verymad:

Aynen hocam ya. Bıktım ben de vallahi. Önce şu istanbuldan kurtulayım sonra bir de motorsiklet alcam. En temizi vallahi.

bu bize hak, hala oy vermeye devam etsin bu insanlar, verdikleri 75 lira zam, al şimdi doya doya harca

emrah1023' Alıntı:
bu bize hak, hala oy vermeye devam etsin bu insanlar, verdikleri 75 lira zam, al şimdi doya doya harca

Cem uzan a neden oy vermedi bu millet mazotu 1 tl yapacaktı? Aklınız neredeydi? Seçimlere kadar her türlü alavere dalavere dönecektir, özellikle ekonomik açıdan. Faiz lobisi diye dalga geçenler var, 11 yılda faiz lobisine ödenmeyen 650 milyar tl var, bu kadar yol, hastane, okul, marmaray, vs. bir ton hizmet hangi parayla oluyor sanıyorsunuz.

Eskiden paralar hep faiz lobisine gidiyordu, neyse uyumaya devam edin, çalışanlar çalışıyor zaten.

Cem uzan gibi bir vatandaş hangi vaadi verirse versin bu millet oy vermez. zaten adamın ne olduğu belli. ama size şu kadarını söyleyeyim toplumun dini inançları üzerine siyaset yapsaydı inanın bana daha fazla oy alırdı. hastane yapıldı diyorsunuz nedense ben kendime 2 haftadır sıra alamıyorum. isterse dünyanın en iyi hastanesi olsun. gidemedikten sonra hadi sıra aldın diyelim içerisi boş nitelik yok. (doktor arkaaşlarım var onlarla konuşmamızda da aynısını söylüyorlar) okulların durumunu hiç konuşmayalım özellikle istanbulda vahim. marmaray diyorsun iyi hoş güzel zaten yapılması gerekirdi istanbul trafiği artık kaldırmıyor. yani kısaca bunlar zaten yapılmak zorundaa. o yada bu hükümet. siz bana asıl şu sorunun cevabını verin. madem hükümet faiz lobisine karşı acaba neden bir kararla tüketicileri doğrudan ilgilendiren konularla ilgili (bankalar) için kanun çıkarmıyorlar. (mesela dosya masrafı, mesela kredi kartı aidatları) geçin bunları hocam geçin. savunduğunuz şeyleri kendiniz dahi bilmiyorsunuz. keşke siz haklı olsanız keşke ülkem insanım daha rahat yaşasa ama malesef birileri birilerinin sırtına binmiş üsttekiler alttakileri hiç düşünmüyor.

Geri