Logo Değişimi Yardım :(

Kodla Büyü

Tus

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba değerli öğretmenlerim.
Okulum ilköğretim okulundan orta okula dönüştüğü için logoyu değiştirmem istendi. Fakat photoshop ile bir türlü eski logoya tam uyacak bir şekilde tasarım gerçekleştiremedim. İlköğretim yazısını sildim, ekleyip rotate ettiğimde font uymuyor, sonradan eklenti olduğu bariz gözüküyor. Yenisini baştan tasarlayayım dedim onu da beceremedim bir türlü. Belki sizlerden birinin elinden gelen bir şeyler vardır.

Logoyu ekliyorum, her türlü yardıma açığım.

Ekli dosyalar

• logo (1).jpg
    logo (1).jpg
    10.6 KB · Görüntüleme: 1,277
Logonun biraz daha büyük jpg dosyası var mıdır acep? El atalım atmasına da azcık kaliteli görsel olsun elimizde.

tdemirparmak' Alıntı:
Logonun biraz daha büyük jpg dosyası var mıdır acep? El atalım atmasına da azcık kaliteli görsel olsun elimizde.

Hocam elimizde bulunan tek dosya bu :( Yeni logo tasarladım ama kabul görmedi. Şu iş kafamdan bir uzaklaşsa vallahi dert sahibi oldum. Görselin bu haliyle yardım edebilirseniz çok sevinirim.

ben yazı bölümlerini klonlama aracı veya başka yöntemle siler, u-o şeklinde yazı yazma yöntemleriyle yazardım.
özensizce örneği göstermeye çalıştım

Ekli dosyalar

• logo%20(1) kopya.jpg
    logo%20(1) kopya.jpg
    47.4 KB · Görüntüleme: 1,138
  • logo%20(1).rar
    102.5 KB · Görüntüleme: 45
buyur hocam hem psd si hem png si

Ekli dosyalar

• HONAZ.png
    HONAZ.png
    320.2 KB · Görüntüleme: 1,121
  • HONAZ.rar
    502 KB · Görüntüleme: 66
Vay vay vay. Süper üye farkı böyle birşey demek ki emre hocam

Hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır.
Elleriniz dert görmesin :alkis: :)
Konuya cevap atıp yardımcı olan herkese teşekkür ederim :++:

arkadaşlar aşağıdaki resmi logo yapmam lazım ama photoshopla aram iyi değil.
siz yapabilirmisiniz demekte istemiyorum aslında ama boş vakti olan varsa belki yapmak isteyen olur :roll:

Ekli dosyalar

• DSCF1571 - Kopya.JPG
    DSCF1571 - Kopya.JPG
    64.6 KB · Görüntüleme: 898
  • DSCF1573 - Kopya.JPG
    DSCF1573 - Kopya.JPG
    64.3 KB · Görüntüleme: 897
olmuş tabi hocam.

birkaç ekleme yapmak gerekirse :

F S M harflerini biraz büyütebilirsiniz.

Dıştaki beyaz hilalin iç kısmındaki çizgiyi daha kalın çizebilirsiniz. Taslakta öyle görünüyor sanırım.

Gölcük yazısının altında bir diktörtgen olacak sanırım.

İyi çalışmalar

yalnız bayrağın hilalinde bi sıkıntı var gibi orjinaline bakarsanız dairenin biraz daha tamamlanması gerek sonradan problem olmasın

Geri