Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Lisemiz ÇPL'ye Dönüyor, Görev Yapmaya Devam Edebilir miyim ?

Konu, 'BT Sınıfı | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında mehmettutgun tarafından paylaşıldı.

1. mehmettutgun

mehmettutgun Seçkin Üye Seçkin Üye

Merhabalar.. Halen görev yaptığım genel lise 2012-2013 eğitim öğretim yılından itibaren ÇPL olarak yoluna devam edecek.. Bilgisayarlı muhasebe ve okul öncesiyle ilgili bi bölüm olacakmış.. Eğitim fakültesi BOTE mezunuyum.. ÇPL'lere ve meslek liselerine tayin isteyemiyoruz malumunuz.. Okul ÇPL'ye dönünce bu okulda görev yapmaya devam edebilir miyim veya devam edemezsem ne olacak ? Cevaplarınız için tşkler..

2. beyazgolge

beyazgolge Süper Üye Süper Üye

hocam ben bu eş durumunda eşimin yanına tayin isterken çpl açıktı ama benim başvuru ekranımda görünmüyordu

3. rsboun

rsboun Site Gezgini

ben çpl ye atanmıştım ama bilişim teknolojileri bölümü yoktu. ben orada görev yaparken bt bölümünü açtılar. ben derslere giremeyeceğimiz idareye belirttim. onlar da öğretmen istediler. daha sonra okulu bakanlıktan aradılar, sizin öğretmeniniz varken neden istiyorsunuz diye. müdürüm durumu anlattı, onlar da beni görevlendirdiler ve tüm derslere ben girdim. ertesi sene de tayin istedim.

4. YusufULUCANLAR

YusufULUCANLAR Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam kadromun bulunduğu okulda Bilişim Teknolojileri bölümü var ve ben de derslere giriyorum. Türkiye'de herşey mümkün. Kafanıza takmayın.

5. fenji2014

fenji2014 Aktif Üye

daha sonra okulu bakanlıktan aradılar, sizin öğretmeniniz varken neden istiyorsunuz diye. müdürüm durumu anlattı, onlar da beni görevlendirdiler ve tüm derslere ben girdim. ertesi sene de tayin istedim.[​IMG]

6. fenji2014

fenji2014 Aktif Üye

bence gereksiz bir uygulama bu foursquare kim kullanıyor acaba kaç kişi. [​IMG]

7. uyusuk

uyusuk Seçkin Üye Seçkin Üye

Zaten sorun burda çpl'lere kadronuzu alamyorsunuz alsanız bile size siz bötelisiniz derse giremezsiniz diyorlar. Ama bir böteliyi görevlendirme ile her derse sokabiliyorlar.

8. KOZANDAGI

KOZANDAGI Site Gezgini

hocam ben bugun cpl ler meslek lisesine dönecek diye duydum.

9. 2011bilgisayar

2011bilgisayar Aktif Üye

Bende BÖTE mezunuyum ÇPL'ye kadrolu öğretmen olarak atandım derslere de gırıyorum bu okula atanan tüm bilişim tek öğretmenı bötelıymış benden öncede.okuldan okula değişiyor.Bu durum.Ama acaba ben ilerde gidecegım yerde çpl tercih edebilir mıyım .bilmiyorum

10. faras

faras Site Gezgini

ÇPL ye değilde tamamen Meslek lisesi olacaktır liseniz. Bütün çpl le bulunduğu eğitim bölgesinde düz lise kalmıyor anadolu lisesi oluyor ise meslek lisesi bazı düz liselerde meslek lisesi olacaktır.
    Bizim lisede ÇPL ama seneye Meslek lisesi olacaktır tamamen. Bende BÖTE mezunuyum ve 7 senedir aynı okuldayım. Üstelik Bilişim bölümünün derslerine giriyorum. Okulunuzda 15+18 sürece ücretinizi aldığınız sürece sıkıntı olmaz. Maaş karşılığını dolduracağınız dersler arasında Bilişim Teknolojilerinin alan dersleride bulunmaktadır. Sadece Atelye öğretmeni atanamazsınız yazıyor ama gidipde maaş karşılığı derse girerek görevlandirme olabiliyor.

11. 2011bilgisayar

2011bilgisayar Aktif Üye

iyi de madem bız çpl de görev yapamıyoruz neden benım bulundugum çpl'ye hep böte mezunu atıyorlar.bizde hata yokki hata bizi buralara atayanlarda.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal