lise bty dersi soru hazırlayan var mı?

Kodla Büyü
Hocam ben sınav sorusu hazırlamadım henüz ama sınav çalışma kağıdı var, onları gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• 9. Sınıf 1. Dönem 2. Sınav Çalışma Kağıdı.pdf
    975.8 KB · Görüntüleme: 348
  • 10. Sınıf 1. Dönem 2. Sınav Çalışma Kağıdı.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 249
emeklerinize sağlık hocam güzel çalışmalar olmuş. 9. sınıflarda 1 saat mi 2 saat mi hocam dersiniz.

Konularda epey ilerlemişsiniz. 2 saat mi diye merak ettim. tekrar teşekkür ederim. iyi çalışmalar

Konularda epey ilerlemişsiniz. 2 saat mi diye merak ettim. tekrar teşekkür ederim. iyi çalışmalar
Aslında plana yeni yetiştim sayılır, ben kitaba bire bir uymuyorum konuları, kazanımlara ve plana göre işliyorum. Kitap bence çok kötü içerisinde her yerde yanlışlar var örneğin Sqrt () yazılmış böyle fonksiyon olmaz. Bazı akış şemaları da yanlış, kontrol edilmeden basılmış. O yüzden kendim bir şeyler hazırlamak zorunda kalıyorum. Zaten 10-15 tane kitap geliyor her sene kimseye yetmiyor. Umarım yeni kitap hazırlarlar. Öğretim programı da değişti zaten, ama henüz ben geçemedim.

Aslında plana yeni yetiştim sayılır, ben kitaba bire bir uymuyorum konuları, kazanımlara ve plana göre işliyorum. Kitap bence çok kötü içerisinde her yerde yanlışlar var örneğin Sqrt () yazılmış böyle fonksiyon olmaz. Bazı akış şemaları da yanlış, kontrol edilmeden basılmış. O yüzden kendim bir şeyler hazırlamak zorunda kalıyorum. Zaten 10-15 tane kitap geliyor her sene kimseye yetmiyor. Umarım yeni kitap hazırlarlar. Öğretim programı da değişti zaten, ama henüz ben geçemedim.
hocam aynı fikirdeyim sizinle. birde çok basit konular bile çok karışık bir şekilde verilmiş. bende kitabı takip etmiyorum. güzel bir şekilde algoritma anlatıyorum. 2. dönemde bunları python kodlarını yazdırmayı düşünüyorum.

Tamamen Python içerikli 1. Dönem 2. yazılı sınavı

Ekli dosyalar

• 1. Dönem 2. Yazılı.rar
    15.7 KB · Görüntüleme: 98
Geri