lisanslı ve lisansız virüs proğramlaır

Kodla Büyü

derindoruk

Üye
arkadşalar okullrdaki bilgisayarlara lisanslı virüs proğramlarımı kurdunuz yoksa lisanssız mı kurdunuz.lisansız kurarsak sakıncalı olurmu ve bildiğiniz virüs proğramalrı varsa gönderebilrmisiniz lütfennnnnnnnnnnn

hocam bedava zaten bu antivirüs programı...lisanssız yazılım kullanırsan sıkıntı olur...ama ben kullanıyorum işlerin yürümesi için.... :puhaha:

kesinlikle avira antivir hocam. Lisanslılarda en azından yılda bir kez lisans yenilemek gerekiyor ama bunu kur rahatına bak, üstelik onlardan da iyi koruyor.

HOCAM EGER OKULDA KULLNACAKSAN AVİRAYI TAVSİYE EDERİM AMA NORMALDE KENDİN KULLANACAKSAN (kaspersky internet security 2010)TAVSİYE EDERİM AMA kaspersky daha iyi bence ama kaspersky inde lisans sorunu var onun içinde hem orjınalını indirmek zorundasın hemde lisansını bulmak zorundasın ama basit ben sana 40,yada70 günluk lisans bulabilirim ben mesala benim bildiğim bir site var lisansı kaspersky in lisans anahtarını hep ordan indiriyorum istersen ben sana kaspersky internet security 2010 orjinal programını veririm hemde lisansla beraber

kimsin' Alıntı:
HOCAM EGER OKULDA KULLNACAKSAN AVİRAYI TAVSİYE EDERİM AMA NORMALDE KENDİN KULLANACAKSAN (kaspersky internet security 2010)TAVSİYE EDERİM AMA kaspersky daha iyi bence ama kaspersky inde lisans sorunu var onun içinde hem orjınalını indirmek zorundasın hemde lisansını bulmak zorundasın ama basit ben sana 40,yada70 günluk lisans bulabilirim ben mesala benim bildiğim bir site var lisansı kaspersky in lisans anahtarını hep ordan indiriyorum istersen ben sana kaspersky internet security 2010 orjinal programını veririm hemde lisansla beraber

Hocam ben de alabilir miyim?Teşekkürler...

umitbozkurt8' Alıntı:
kimsin' Alıntı:

ben de alabilir miyim? :roll: Teşekkürler...

sel5555' Alıntı:
hocam micosoftun ki süper bi program lisanslı ücretsiz.Tek şart yazılım orjinal olacak.Link buyrun aşağıda

http://www.microsoft.com/security_essentials/?mkt=tr-tr
İnternet bağlantınızın olması gerek....

Bende bişey sorayım bu başlık altında:
Bu AVG'nin güncelleştirmelerini kaydedip net olmayan bir yere götürüp yükleyebliyor muyuz? Evetse nasıl, hayıra kim :p
BT sınıfında net sorunlu güncelleştirmeleri alamıyorum sıkıntı oluyor :S

adeministrator' Alıntı:
kesinlikle avira antivir hocam. Lisanslılarda en azından yılda bir kez lisans yenilemek gerekiyor ama bunu kur rahatına bak, üstelik onlardan da iyi koruyor.
Ya hocam bu avira nın bütün sürümlerimi ücretsiz..
(mesela Avira premium Security Suite) :?:

Geri