LG mi SAMSUNG mu?

Kodla Büyü
delikatliyam' Alıntı:
Biz 42 la 660 s aldık çok memnunuz. Kesinlikle 400 hz altı alma hocam ve LG olsun derim ben ;)
arıza versin tv nun ve servise gitsin o zaman bu düşüncelerinde olacak mısın merak ediyorum

herkes kendi urununden memnun kafam allak bullak birçok şeyde nokta atışı yaparken tvde kafam allakbullak... :?

Ben olsam Yeni arayüzlü (WebOS) bir Lg tv alırdım, henüz satışta yok ama yıl içinde çıkacak.

Ekli dosyalar

• LG.jpg
    LG.jpg
    190.5 KB · Görüntüleme: 1,737
fantasio' Alıntı:
Valla tesadüf müdür bilmem ama bizim müdürde lg tv ve asus pc var
asusu lg ye bağladığımızda hdmi kablo ile görüntü var ama ses yok
3 farklı lg tv de denendi sonuç yok
farklı marka pc ler ve farklı kablolar lg de çalıştı , asus farklı tv lerde farklı kablolar denendi sonuç var

ama lg ve asus arasında bi husumet var galiba ses bir türlü alamadık yapmadığımız bişey kalmadı

hdmi kablosunu taktıktan sonra
ses>kayıttan yürütme aygıtları>kayıttan yürüt de lg yi varsayılan ses aygıtı olarak ayarlarsanız problem olacağını sanmıyorum bende de asus pc lg tv var..
orada hiç gözükmüyorsa tabi bilemem. devre dışı aygıtları göster diyerek görünür yapmayı deneyebilirsiniz..

wswswq' Alıntı:
Ben olsam Yeni arayüzlü (WebOS) bir Lg tv alırdım, henüz satışta yok ama yıl içinde çıkacak.
hocam bu tvler satışta ama ben mi farklı baktım yeni lb serileri hafta sonu vatanda inceledim satışta idi

Bende marka konusunda kararsız kaldım samsung mu LC mi diye en sonunda gittim LC nin 42Lb670 serisini aldım ama kanal geçişleri çok yavaş 3 saniyede bir kanal geçiyorsunuz sebebini anlayamadım ama samsung mu alsaydım diyorum şimdi.

Samsung led tv için (dahili uydu alici+3D+wifi+Smart+full hd) önerinize ihtiyaç var
Oturma odası için led tv bakıyorum.
Uzunluk: 5,5 m Genişlik: 3,5 m oda için
(3 yıl sonra şuan ki evi değiştirme ihtimali var)

Limit max:2.100-2.200TL

Boyutu dahil Diğer özellikler size kalmış. Akıllı kumandayı çok övüyorlar. Akıllı kumanda da olsun diyelim mi?
Kesinlikle olmazsa olmazım: kanal geçişi yavaş olmasın. (Lg ve philips için kanal geçişi yavaş deniyor forumlarda)

Geri