LG marka televizyonları olanlara soru?

Kodla Büyü

ijklmno

Aktif Üye
Arkadaşlar Televizyondan internet üzerinden film izlediğimde en fazla 10 dk sonra yetersiz bellek uyarısı geliyor ve sayfayı yeniden yüklemek zorunda kalıyorum. Bu sorunla karşılaşan veya bu sorunun çözümünü bilen var mı?

hocam bende webos olduğu için netten film izleyemiyorum.flash desteği yok çünkü...onun haricinde youtube dan çok rahat izleniyor.

elrond' Alıntı:
hocam bende webos olduğu için netten film izleyemiyorum.flash desteği yok çünkü...onun haricinde youtube dan çok rahat izleniyor.

Youtube dan izleyince bende de sorun olmuyor ancak film izleme sitelerinden izleyince bahsettigim durum oluyor bunun bir çözümü var mı?

Usb 1 girişine flash bellek takınca bellek gibi görüyor ve aıkıntı yaşamadan izleniyor hocam. S3n de bir dene istersen

ed1903' Alıntı:
Usb 1 girişine flash bellek takınca bellek gibi görüyor ve aıkıntı yaşamadan izleniyor hocam. S3n de bir dene istersen

Bunu denemiştim ama hangi bellek girişini denediğimi hatırlamıyorum tekrar deneyeyim teşekkür ederim.

Lg tvlerin genel problemi bu. Saçma sapan bir durum. youtubedan izlerken sıkıntı yok tarayıcının cache belleği küçük olduğu için şişiyor.

Geri