LG marka beyaz eşya

Kodla Büyü

ukonar

Aktif Üye
Arkadaşlar yaza nasipse düğünüm var. Beyaz eşya araştırıyorum. Genel görüş olarak siemens ve bosch marka tavsiye ediliyor. Bugün biraz araştırma yaparken lg nin ilk defa beyaz eşyalarını gördüm. Satıcı aynı zamanda siemens bayisi idi ve lg nin daha iyi olduğunu söyledi özellikle çamaşır makinesinde motor kısmını bende beğendim http://www.youtube.com/watch?v=Z4NwqN4v ... e=youtu.be burada da çamaşır makinesini tanıtıyor. Ayrıca beyaz eşyaların garantisi 2 yıl içinde kullanılan motorların ise 10 yıl garantisi varmış.Lg buzdolabi,çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi tavsiye edermisiniz? Bide www.beyazesyamerkezi.com dan beyaz eşya alınır mı?

Siemens ve Bosch aynı zaten. Buzdolabında Samsung ve LG tavsiye edilir. Benim bildiğim Siemens ve Bosch 'un geniş olan buzdolabını zaten LG üretiyor. İçine filan bakın aynı. Buzdolabında güvenebilirsiniz diyebilirim. Çamaşır makinesinde Siemens ve Bosch iyi zaten ama LG o konuda da ondan geri kalır mı ya da ileri midir bilemiyorum. Hepsi aynı marka olacaksa bence olabilir. donanımhaber in forum kısmına bakın bence. En azından model tavsiye edenler olacaktır.

fantan' Alıntı:
Siemens ve Bosch aynı zaten. Buzdolabında Samsung ve LG tavsiye edilir. Benim bildiğim Siemens ve Bosch 'un geniş olan buzdolabını zaten LG üretiyor. İçine filan bakın aynı. Buzdolabında güvenebilirsiniz diyebilirim. Çamaşır makinesinde Siemens ve Bosch iyi zaten ama LG o konuda da ondan geri kalır mı ya da ileri midir bilemiyorum. Hepsi aynı marka olacaksa bence olabilir. donanımhaber in forum kısmına bakın bence. En azından model tavsiye edenler olacaktır.
teşekkürler hocam. donanımhaberden biraz okudum görüşler olumlu ancak çok fazla bilgi bulamadım açıkçası. Bakalım burdaki yorumlar nasıl olacak kullananlar vardır belki.

hocam çamaşır makinesini kesinlikle LG al. Biz 12 yıldır kullandığımız makinemizi hiç bir problem yokken sadece teknolojisi gelişmiş daha sessiz, daha verimli, daha ekonomik vs. yeni bir makine ile değiştirme vakti geldi diye eşimle gezdik dolaştık sonunda Arçelik aldık. Bin pişmanız. Makineyi alırken bayiye bizim makinemiz çalışıyor. Ama biz makinemizi yenilemek istiyoruz. Önceliğimiz sessizlik dedik. Yeni teknoloji daha verimli ekonomik bir makine alacağız dedik. Bize bir makine tavsiye etti. Bizde bayinin anlattığı özellikleri ve makinenin görüntüsünü beğendik. Aldık. Ama inanılmaz derecede sesli çalışıyor. Sanki uçak havalanıyor. Kaç defa servis çağırdık. Geldiler baktılar. Bu sesin amortisörlü makinelerde normal olduğunu söylediler. Bütün markalarda da bu sesin olduğunu söylediler. Bayiden öncelik olarak sesssiz bir makine istemiştik. Yapacağımız bir şey yok mu? dedik. Yok dediler. Şikayet com a yazdım. yine servis geldi aynı cevabı verdiler. İşkence kardeşim. Özellikle çamaşır makinesini çok iyi araştır derim. Ses konusunda çok titiz misiniz bilmiyorum ama siz de baktım diyorsunuz ben LG derim. Sadece servisi yaygın değil. Arçeliğin yaygında ne yapıyorlar sanki. Geliyorlar ama çözüm yok. Bir sürü para verip yeni aldığımız makine işkence ve yıllarca katlanacağız çekeceğiz. Zaten bir çok markanın panelini LG üretiyor. Buzdolabı ve Bulaşık Makinesi başka marka alabilirsin ama Çamaşır Makinesi LG.

Ben buzdolabı için sayfalar dolusu kullanıcı yorumu okudum. En sonunda LG aldım. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Media Markt'ta kampanyaya giren bir modeldi. 1 yıldır kullanıyorum.

2 hafta önce bende Samsung buzdolabı ve çamaşı makinesi aldım. LG nin dolapları da çok güzeldi. direct drive özelliği bu iki firmada var. Samsung un fırınları ankastre idi alamadım. bulaşık makinesinin program sayısıda en düşük 8 idi, gereksiz gördüm ondan da vazgeçtim. bu iki ürünüde tereddüt ederek Arçelik aldım.
Memnunum hepsi depoda beliyor. :)

arçelik aldım 6 sene önce hala çatır çatır kullanıyorum...

Hocam beyaz eşyada LG kesinlikle tavsiye olunur. Birkere özellik - teknoloji ve ekonomik olması çok güzel.Buzdolabı ve çamaşır makinelerini kullanıyoruz memnunuz.

s_kajmeran' Alıntı:
İlk kez duydum desem yalan olmaz LG'nin beyaz eşyasını :shock:
hocam bende ilk defa bugün duydum. Siemens bayisine girmiştik adam bide lg leri göstereyim deyince bende şaşırdım. siemensden daha iyi bunlar deyince bende bi araştırayım dedim. bbnet ailesi sağolsun bu konudada çok yardımcı oluyor :++:

Beyaz eşyada hiçbir zaman yerli üretimden şaşmadık ve hiçbir zaman üzülmedik ama ne zaman siemens buzdolabı aldık o zaman pişman olduk 2 sene sonra yine yerli dolap aldık maşallahı var...

Şanş işine inanırım beyaz eşyada...

bilkimya' Alıntı:
Hocam LG den şaşmayın biz de de çamaşır makinası var gerçekten çok çok memnunuz..
teşekkürler hocam. bu ay sonuna kadar beyaz eşya işini halletcez inşallah. Galiba lg olacak beyaz eşyalar.

yerli üretim alın sanayimiz kazansın
bu arada kafama takıldı beyaz eşyaya neden beyaz eşya denmiş neden beyaz yeni yeni renkliler üretilmeye başlandı yani çokmuzor baska renge boyamak dahamı pahalı boya

bütün beyaz eşyalarımı pardon gri eşyalarımı :) Arçelik aldım
inşallah memnun kalırız

Samsung'un televizyonu falan iyi, beyaz eşyalarını bilmem ama.
Tek bildiğim şey Teknik Servis kalitesinin berbat olduğu. Allah düşürmesin derim kısaca.
Bu kadar sorumsuz, bu kadar ilgisiz bir servis ağı olamaz. Anadolu Elektronik firma servis namına bişey yapmıyor.
İnternette de aratırsanız bir sürü sorunla karşılaşırsınız.
Benim başıma gelen ise televizyondan gelen cızırtı tarzında bir ses dolayısıyla servise göndermiştim garanti kapsamında, 3 hafta sonra yapıldı diye gönderildi fakat değişen hiç bir şey yok. Bu arada servisle yapılan telefon görüşmelerinde birbirinden haberi olmayan departmanlarla uğraştım durdum.
Kısacası televizyon falan hikaye servis şahane.

Geri