Lg 32la613s 799tl+50 tl world puan

Kodla Büyü
Hocam bu ebatı zaten salon için değil mutfak yada başka bir oda düşünmek gerek. Tavsiye edilebilecek bir marka ve modelde fiyat performansa göre kıyaslanabilir.

Vestelin finluxunu aldım fhd 550 tl ye geldi 50 tl indirimle goruntu çok iyi zaten panel samsung diye biliyorum

lg den uzak dur, tv arızalandığı zaman kaç defa arızalanması da önemli değil değişim yapmıyorlar

BARAN38' Alıntı:
lg den uzak dur, tv arızalandığı zaman kaç defa arızalanması da önemli değil değişim yapmıyorlar
Hocam size katılmıyorum. Şu an evimde 22" 40" 47 " olmak üzere 3 televizyon var. 47" olan 2014 model 47lb670v modeli. Arkadaşımda aynı ürünü aldı internet üzerinden fakat onunki sorunlu çıktı servis kurulumu sırasında. Serviste not düştü sorunlu olan yeri ve yenisini istediler. Sorunsuz bir şekilde yenisi geldi.

Konuyu açan arkadaşımada tavsiye vermek gerekirse küçük televizyonlarda 3d nin bir anlamı yok hele birde mutfak için düşünülüyorsa. Benim mutfakta 22" vestel var dahili uydu alıcılı maksat sabah müzik dinleyip haberleri izlemek. Duvara monte ettik yerde kaplamıyor. 450tl idi aldığımda

kakababa' Alıntı:
BARAN38' Alıntı:
Hocam size katılmıyorum. Şu an evimde 22" 40" 47 " olmak üzere 3 televizyon var. 47" olan 2014 model 47lb670v modeli. Arkadaşımda aynı ürünü aldı internet üzerinden fakat onunki sorunlu çıktı servis kurulumu sırasında. Serviste not düştü sorunlu olan yeri ve yenisini istediler. Sorunsuz bir şekilde yenisi geldi.

kayseri ig yetkili servisi 3-4 ay önce 5 televizyonun değiştirilmesini talep etti, ancak hepsine de ret geldi. Bunu söyleyen yetkili servis ben değilim. LG artık değişime sıcak bakmıyor sürekli parça değiştirmekten yana artık

Geri