Lenovo Z500 Laptop Bilgisayar

Kodla Büyü
Gt 645'li bir laptop için fiyatı çok uygun. bir de freedos olsa tadından yenmez..

bilisim-tef' Alıntı:
Gt 645'li bir laptop için fiyatı çok uygun. bir de freedos olsa tadından yenmez..

zaten freedos da olsa kafadan 100-150 tl daha düş bal gibi olurdu valla:) Ama yinede makina çok uygun çok güzel özellik olarak

Ben Acer Aspire V-571 G aldım. Hard diskten tık tık sesler geliyor diye tedirgin oldum açıkcası. Bimeks ten aldım. 21 gün içinde geri iade etme hakkım varmış. ( umarım sorun çıkarmazlar ) Sanki birazda ısınma sorunu var ( gün geçtikçe daha çok hissediyorum sanki )

Z500 alan arkadaşlar ısınma sorunu yaşıyor musunuz ?

Batarya kasasına gömülü müymüş öyle okudum bir forumda. Ben normal zamanda evde oldugumda laptop un bataryasını çıkarıp öyle kullanırım daha uzun yıllar kullanayım diye...

Eğer lenovo nun ısınma problemi yoksa ve baataryası sorun olmaz diye düşünüyorsanız onu almak istiyorum.
Çok kararsız kaldım lütfen yardım edin.

acerla bu ürünü bir tutmak sağlıklı değil bence:)
ayrıca bi arkadaşm aldı şuan ısınma problemi yaşamıyor

bazı şikayet sitelerinden baktım herkes lenovoların ekranlarının çok çabuk bozulduğunu iddaa etmş. o sitelerde acer le lenovo yu karşılaştırdığımda lenovonun şikayet sayısı acer in 2-3 katı. Bilmiyorum benım çevremde kullananlar var ısınma yok diyorlar. Bu iş biraz da şans işi ama hoparlörün altta olması da biraz can sıkıcı. Daha önce kuzenimin asus bilgisayarnda görmüştüm alttaydı ve ses çok boğuk çıkıyordu. Bi de batarya alt kapağa gömülüyse sorun yaratır mı bu da biraaz düşündürücü...

Geri