Lenovo Laptop

Kodla Büyü

ozharput

Aktif Üye
Bir süredir araştırıyorum Lenovo İdeaped laptoplar fiyat olarak uygun gibi, bir kaç kullanan arkadaşlarımda var memnunlar.
Yakın zamanda bu markayı alan ya da kullanan varmı?
2500 TL civarı tavsiye edebileceğiniz bir ürün varmı?

Bir yıl önce aldım iki ay sonra ağ wifi sorunu yaşadım hala da yaşıyorum. İlk açılışta wifi çalışmıyor kapağını kapatıp uyku moduna girip tekrar oturum açınca düzeliyor.

Daha sonra üç ay önce de power tuşu işlemez oldu. Boot menü tuşuyla açıyorum

Aradım bir ay önce format atıp arayın dediler geçenlerde aradım uzaktn bağlanmamız gerek dediler.

Gönderesimxde yok servise bakalım ne olacak

Yani hiç ama hiç memnun değilim. Üstelik performansızda özelliklerinin yarısı etmiyor.

1 ay önce v310 modelini aldım hocam. bugün de bir arkadaşa aldığımız aynı model kargoyla geldi. içerisinde 128GB SSD olması hızlı olmasında çok etkin. tavsiye ederim.
ben 2650 TL ye almıştım,
arkadaşa 2499 TL ye aldık.
an itibariyle 2399 TL olmuş. bu nasıl bir şanstır ya... :verymad:

hocam ben size lenovo dan uzak durmanızı tavsiye ederim. zira IBM den satıldıktan sonra lenovo nun sadece ismi kaldı geriye. o eski kalitesi yok.

Piyasadaki en iyi servise sahipler, fiyatları uygun, alacaksan alüminyum kasa al hiçbir sıkıntı yaşamazsın.

Önermeyeceğim bir marka. Kalitesiz ekran kartı çipi kullanıyorlar ve bir süre sonra problem yaşatıyor.

bilgisayarım fişe takılı değilekn wi fi görmüyor ne yaptımsa düzelmedi :verymad:

thumb_bil-gates-caps-1365192714.jpg

acelikkaya' Alıntı:
1 ay önce v310 modelini aldım hocam. bugün de bir arkadaşa aldığımız aynı model kargoyla geldi. içerisinde 128GB SSD olması hızlı olmasında çok etkin. tavsiye ederim.
ben 2650 TL ye almıştım,
arkadaşa 2499 TL ye aldık.
an itibariyle 2399 TL olmuş. bu nasıl bir şanstır ya... :verymad:

tam olarak modelinin numarası nedir?

ozharput' Alıntı:
ohen' Alıntı:
hocam ben size lenovo dan uzak durmanızı tavsiye ederim. zira IBM den satıldıktan sonra lenovo nun sadece ismi kaldı geriye. o eski kalitesi yok.

pekala hangi marka önerirsiniz?

Hocam HP Acer ve Asus bence en iyi markalar. ben de yeni HP aldım. gerçekten çok kaliteli yapmışlar hiç ısınma derdi yok. ve HP eski laptop bulursanız size paranızın vergisini iade ediyor. ben 320 TL geri aldım mesela.

Bende Lenovo v310 kullanıyorum 6 aydır herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Tavsiye ederim özellikle 128 gb ssd olanlar gayet hızlı.

ohen' Alıntı:
ozharput' Alıntı:
ohen' Alıntı:

pekala hangi marka önerirsiniz?

Hocam HP Acer ve Asus bence en iyi markalar. ben de yeni HP aldım. gerçekten çok kaliteli yapmışlar hiç ısınma derdi yok. ve HP eski laptop bulursanız size paranızın vergisini iade ediyor. ben 320 TL geri aldım mesela.

Nasıl vergiyi iade ediyor? Neden?

10 seneye yaklastı genelde Lenovo kullanıyorum suan elımdekı 5. yılını tamamlıyor 19 mayısta sadece sureklı takılı kullanmamdan dolayı bataryası cok hızlı bıtıyor

kısaca memnunum yenıleyecegım zaman yıne lenovo olucak

Geri