lenovo ideapad 500 sorunu

Kodla Büyü

undomiel

Site Gezgini
arkadaşlar merhaba.dün yeni bir laptop aldım lenovo ideapad 500 içinde windows 10 yüklüydü.kullanmaya başladığımda karşılaştığım sorunlardan biri pilin şarjının ne kadar kaldığını kontrol edemiyorum.pil işaretine tıkladığım zaman devamlı ayarları güncellemeye çalışıyor.2 kere güncelledim aynı programı lenovonun sitesinden tekrar tekrar indirdi.birde benim eski emektar bilgisayarımın 4 gb rami vardı hiç teklemeden 4 tane programı aynı anda çalıştırıyordu.bu bilgisayarda bir indirme ve bir video player programını aynı anda çalıştıramıyor.indirmede de sıkıntı çıkarıyor devamlı sayfa görüntülenemiyor sorunu alıyorum.bu neden kaynaklanıyor.işletim sisteminden mi yoksa bilgisayardan mı.geri göndermeli miyim?

hocam işlemcisi u ile bitenlerden galiba sizin ki, düşük performans sergiliyor.

Pil işareti dediğiniz siyah olan ise o lenovonun energy manager programı, normalde sorunsuz sizde neden öyle yapmış bilmiyorum.

Lenovo z510 ve y7070 modellerini kullandım ikisinden de çok memnundum. Sizinki işletim sistemi kaynaklıdır diye düşünüyorum.

Sayfa görüntülenemiyor için farklı dns önerebilirim.

Lenovo servisi şu ana kadar sorun çıkarmadı bana, hatta garanti bitimine 1 ay kala laptopun parasını iade ettiler. Yıne de içinize sinmiyorsa gönderin

Dün bilgisayar araştırırken başka bir lenovo modeline baktım. Benzer bir sorun gördüm sistem yedeğini silmeden format atınca sorun çözülüyormuş.

Geri