led tv kampanya Öneri

Kodla Büyü

champi0ns

Seçkin Üye
Seçkin Üye
yeni evleneceğimden dolayı tv almayı düşünüyorum. en son led tvler var sanırım plazma ve lcdler artık satılmıyor bildiğim kadarıyla
led tv kampanya yapan yerler konusunda tavsiyesi alabilirim. şimdiden teşekkür ederim.

3d al hocam wirelesi olan güzel modeller var youtube gibi sitelerde gayet güzel oluyor

yarın saat 11.11 de n11 sitesinde tv kampanyaları var yarın bi bakın bakalım uygun fiyatlı bişey olursa araştırıp alın maximuma %11 puan veriyor bide iş bankası internet bankası kullananlara 22 tl indirim bide avantajixden 5 tl yide hesaplayınca uygun fiyata düşürebilirsiniz.

fatihtasoz' Alıntı:
3d al hocam wirelesi olan güzel modeller var youtube gibi sitelerde gayet güzel oluyor
hocam öneri için teşekkür ederim. Kampanya yakarlarsam birde alırım istanbul bursa arası iller farketmez teknoloji marketlerden kampanya yapanlar oluyor. özellikle yeni açıldığında çok iyi indirimler oluyor. malum teknolojiyi çok pahalıya tüketiyoruz.

böyle kampanya yapan yerler varsa birbirimizle paylaşalım arkadaşlar :)

hayırlı olsun hocam şimdiden.
tv konusunda uzun süredir takip ediyorum. inceledğim ürünler arasında 3D konusunda en başarılısı Samsung. Sony yeni bir ürün çıkardı renkleri çok canlı ama 3D konusunda onlar bile çaresiz durumda. LG'nin 3D'si evlere şenlik. kartonla kıvır tv önüne koy evde 3D yap resmen.
Samsung 7000 ve 8000 serisi kampanyalısını bulursan kaçırma onboard kameralı ürünler.

allah mesut etsin
saygılar

sezgin meriç' Alıntı:
yeni evleneceğimden dolayı tv almayı düşünüyorum. en son led tvler var sanırım plazma ve lcdler artık satılmıyor bildiğim kadarıyla
led tv kampanya yapan yerler konusunda tavsiyesi alabilirim. şimdiden teşekkür ederim.

hocam tv yi ne için alacağınızı yazsaydınız daha iyi yardımcı olabilirdim..
ben çoğunlukta ps3 oynarım diyorsanız kesinlikle plazma almalısınız..ben çok araştırdım panosonic neo plazma aldım..
bi çok marka led tv ler in panellerini yanlış hatırlamıyorsam samsung üretiyor diye biliyorum..illa ki led tv alıcam dersen ki(ben önermem) samsung al..
ama benim tavsiyemi uyarsan panasonic neo plazma yani yeni nesil plazmalara bak derim..
plazmaların tepkime süreleri led tv lere göre çokk çokk iyi,o yüzden ps3 gibi oyunlarda daha zevk alırsınız..
plazmalarda ki görüntü gerçek görüntü,led tv lerdeki sahte görüntü,panelin arkasındaki ışıktan dolayı görüntü canlı havası verilmiş..
led tv lerin ekranı sert bir cisim çarptığında kırılma olayları olabiliyor,ama neo plazmada böle birşey sözkonusu değil,yumruk bile atsanız birşey olmuyor:)
ama tavsiyem yeni nesil plazmalara bak derim..eskilerinin enerji tüketimi fazla..sormak istediğiniz birşey varsa sorabilirsiniz...

Geri