LCD TV Üzerine..

Kodla Büyü

BesSTy

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar, LCD tv konusunda internette baya bir bilgi karmaşası var.. Bir kaç günden beri araştırıyorum araştırdıkça kafam karışıyor.. Burada sizlere güvendiğim için daha önce bu konuda tecrübeleri olan alıp bizzat deneyen ya da başka biryerlerde gören arkadaşlarımızın anlattıkları benim için daha önemli olacaktır. İstanbul'da ikamet ediyorum.

Şu an aklımda Samsung 40c650 serisinden bir LCD Tv düşünüyorum. Fakat fiyat aralığı 1800-2300 arası bir şey.. 1800 civarında satan yerlerdede stok kalmamış 2249 lira ya teknosa da var. ama tabi ki tuzlu geliyor. Ben bu TV yi bizzat arkadaşımın evinde denedim. Blu-ray ve dvd leri rahat oynatabiliyor. Hem ses hem görüntü olarak bir çok codec'i çözüyor. Ayrıca internet TV özelliği mevcut. İnternete bağlanabiliyor.HD kalitesi cok iyi.. Bizzat d-smart hd yayınlarından trt-1 hd de maçları falan izledik cok iyiyidir.. İstanbul Bilişim vb. yerlerden almayı düşünüyorum ama onlarda garanti konusunda sıkıntılar çıkabileceğine dair bir çok şey okudum. Bimeks için ne diyebilirsiniz. Çünkü orada daha uygun fiyatta mevcut. Garantisi konusunda sitede bir şey yazmamışlar idi.

Foruma baktım detaylı bir bilgi bulamadım. O yüzden bu gibi bir başlık faydalı olacaktır. 40" olacak şekilde bahsettiğim TV'ye benzer özelliklerde tecrübe ettiğiniz LCD tv modeli önerileriniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim. Sitelerdeki karşılaştırma modülleri sağlıklı olmuyor pek.. Ve LCD tv üzerine daha detaylı bilgi bulabileceğim başka siteler var ise oraları da paylaşabilirseniz sevinirim.

anladım.. peki siz nereden almıştınız ve garanti firmanız hangi firma idi..

samsung turkey garantisinde istanbul neomarine awm den samsung bayisinden aldım.

philips-42pfl5405h konusunda bir fikri olan varmı arkadaşlar.. Tecrübe edeniniz?

Geri