Lastik Alcam Hangi Marka alayım??

Kodla Büyü

ao1983

Aktif Üye
Arkadaşlar arabamın lastiklerini değiştircem..
Hangi marka alayım goodyear la Bridgestone arasında kaldım..

yetkili servisine danış derim.illa kendin alacaksan dört mevsim alacağını düşünerek, bridgestone tasiye ederim.sonra michelin.michelin ıslak zeminde çok iyi değil.ayrıca ufalanma bridgeston e göre daha fazla.

valla bridgestone B250 modelini alcam nette araştırdım yüzde doksan bridgestone tavsiye ediyolar..

Arkadaşım mişelin de kullandım biriçsıton da. Konfor istersen mişelin. Yumuşak bir lastik. Ama yanakları çabuk inceliyor, eskiyor. Lassa, biriçsıton sert ama uzun ömürlü.

michelin lastik çok iyi ama otoban lastiği, türkiye şartlarında en iyisi lassa..

bridgestone B330 diye bir modeli vardı yanlıs hatırlamıyorsam, onu baya ovuyordu lastikciler.

michelenin turkiye yolları için ideal olmadıgını dusunurler hep ama ne kadar dogru bilemeyiz tabiki.

Aracta lastik çok onemli elde oldugu kadar en iyisini almakta fayda var gercekten.

hocam kampanyaları araştır derim. ben kış başında michelin aldım 7/24 yol yardım (çekici) ve ilkyardım çantası hediyeli idi. michelin, bridgestone, good year bunlar hep iyi markalar, hangisi uygun ve cazip gelirse al derim..

Michelin energy var bende de, gayet memnunum.
Bu aralar 12 taksit kampanyalar + yol yardımları var. Lassa ve michelinde rastlamıştım. Onlardan denk getirseniz daha da cazip olur.

bridgestone iyi seçim olmuş ,umarım turanza modelinden almışsınızdır ,ıslak zeminde performansı çok iyi ,sert olduğu içinde kolay kolay balon yapmaz tam Türkiye yolları için birebir ,dezavantajı biraz yol sesi yapar ve çukurlarda sert tepki verir

Geri