Laptop tavsiyesi..

Kodla Büyü

zkz

Aktif Üye
Arkadaşlar Adobe Cs4 kullanıyorum ve kendi laptopumla çok zor çalışmam. Yeni alıcam. Ne önerirsiniz_ Fiyat aralığı 1500-1750 TL mesela..:)

Arkadaşım Samsung al dun öğretmen arkadaşıma aldım hayran kaldı... Saatlerce oyun oynadı herhangi bir ısınma yok mükemmel diyordu. Almaya karar verirsen uygun fiyat sağlarım...

acer kesinlikle tavsiye etmiyorum. garanti şirketiyle bol bol haşır neşir olursun. sony kullanmadım ama çok iyi diye duyumlar aldım.

Acer almada ne alırsan al hocam 2 kere anakart yandı. 1 kere ekrankartı gitti. 1 kere işlemci kesinlikle tavsiye etmiyorum...

hocam adobe cs4 kullanacaksanız masaüstü bilgisayar alın bence...ben de sadece laptop var tamam pratik falan ama kesinlikle masaüstü bilgisayarın performansını ve zevkini vermiyor....ferrariden indim tüplü şahine bindim sanki...isterse i7 işlemcili sony laptop olsun masaüstüyü hiçbirşeye değişmem..
benim önerim laptop kalsın üstüne bi de masaüstü alın...ben yakında bi masaüstü pc toplayacağım şu dolar düşsün hele...laptopu da sağda solda kullanırım ;)

ama illa laptop diyorsan kesinlikle asus veya dell alın hocam...bırakın sony toshibayı falan o kadar para vermeye gerek yok ;)

bilgisayar alırken markasına tabiki dikkat ediceksiniz ama biraz da şans işi.ben acer i kullanıyorum daha hçbir sorun olmadı başka biri hiç memnun değilll....

only61' Alıntı:
hocam adobe cs4 kullanacaksanız masaüstü bilgisayar alın bence...ben de sadece laptop var tamam pratik falan ama kesinlikle masaüstü bilgisayarın performansını ve zevkini vermiyor....ferrariden indim tüplü şahine bindim sanki...isterse i7 işlemcili sony laptop olsun masaüstüyü hiçbirşeye değişmem..
benim önerim laptop kalsın üstüne bi de masaüstü alın...ben yakında bi masaüstü pc toplayacağım şu dolar düşsün hele...laptopu da sağda solda kullanırım ;)

ama illa laptop diyorsan kesinlikle asus veya dell alın hocam...bırakın sony toshibayı falan o kadar para vermeye gerek yok ;)

Kesinlikle katılıyorum.
PS'u prof. kullanıyorsanız zaten masaüstü pc bile kesmeyecek mac arayacaksınız. İlla laptop derseniz marka olarak 1. Sırada Dell, 2. sırada Asus öneririm.
Sony'lerde sadece isim var. Ben bi numara göremedim. Fiyatları da cabası...
Ayrıca yoğun olarak Ps. kullanırım diğer Pc uygulamaları çok sorun değil dersenzi MacBook öneririm. Benimde hep aklımdadır. Ama cesaret edemiyorum uyum sorunu yaşarmıyım diye...

Hocam Dell'i öneriyorum kesinlikle ben 4 yıldır kullanıyorum..Hem servisi de çok güzel gelip evinde yapıp gidiyorlar(yok bilmem kaç iş günü sıkıntısı yok)..Fiyat/performans olarak da iyi...

hocam lenovo yı düşünmenizde fayda var. hatta bazı modellerinde freedos var daha ucuza gelir. Okulama 2 hafta önce 3 tane b570 aldım freedos kdv indirimiyle birlikte 800 lira. Bunun birkaç model üstündeki i5 veya i7 modellerine bakın derim.

zaten burda herkez farklı farklı şeyler söyleyecek sen laptopu aldığında düzenli kullan hiçbirşey olmazz...

Ben de yeni laptop aldım bütçem 1250 tl idi.
araştırmalarım sonucunda notebookların en büyük problemi olan ısınmanın asus ve samsunglarda daha az olduğuna kanaat getirdim ve
SAMSUNG RV520 S03TR modelini bimeksin günlük indiriminden geçen hafta 1185'e aldım
adobe için enran kartı yeterli çoğu son çıkan oyunu orta ayarlarda sorunsuz oynayabiliyorum. asusunda aynı özelliklerde bi modeli var ASUS K53SV-SX144D (i7 lilere bütçeden dolayı bakamadım)
freedos lu olarak uygun fiyata nova ve pcdepoda bulablirsin. (peşin fiyatı baya uygun)

Geri