Laptop Görüntüsünü Projeksiyona Aktaramıyorum.

Kodla Büyü

donetemiz

Site Gezgini
İyi akşamlar. Asus marka laptop bilgisayarı benq marka projeksiyona bağlamaya çalışıyorum. Windos tuşu + P dediğimde sadece ikinci ekran seçeneği çalışıyor. Yinele ve Uzat dediğimde görüntü yansımıyor. (Bağlantı sırasında vga-hdmı dönüştürücü kullanıyorum.) Normalde başka bir bilgisayarda vga girişi ile bağlantı yapılıyor ama yeni bilgisayrda vga olmadığı için dediğim gibi dönüştürücü kullandım. Bu durumla karşılaşan yada fikri olan varmı

Cevabınız için teşekkürler öncelikle. Onu da düşündüm ama ikinci ekran seçeneğinde duvara görüntü yansıtınca çalışıyor mu acaba dedim. Farklı bir sebep olabilir mi hocam, donanımsal bir sebep etkiler mi ki.
Projeksiyonda kaynak görüntü portunu VGA yapın belki de kaynağı seçmediğinizden gelmemiştir.

İyi akşamlar. Asus marka laptop bilgisayarı benq marka projeksiyona bağlamaya çalışıyorum. Windos tuşu + P dediğimde sadece ikinci ekran seçeneği çalışıyor. Yinele ve Uzat dediğimde görüntü yansımıyor. (Bağlantı sırasında vga-hdmı dönüştürücü kullanıyorum.) Normalde başka bir bilgisayarda vga girişi ile bağlantı yapılıyor ama yeni bilgisayrda vga olmadığı için dediğim gibi dönüştürücü kullandım. Bu durumla karşılaşan yada fikri olan varmı
w+p yaptığınızda diğer seçenekler gelmiyorsa, laptop ekran kartı devrede değildir veya arızalı olabilir.

Geri