laptop alma arifesi (f1)

Kodla Büyü

rumuz19

Aktif Üye
Okula götürüp getirebileceğim. Adobe programlarını hızlı çalıştırabilecek. Ssd yada ssd+hdd
ikili olursa ssd 32 gb alanda işletim sistemi office antivirüs bir ocr yazılımı ve adobe cs5 yazılımları birkaç büyük oyun yüklü olacak bu alan yetermi bilemiyorum o yüzden 128 ssd daha mantıklı geliyor. Fiyat olarakta 1500 den fazla para vermek istemiyorum ama bu fiyata i5 4gb ram ssd li bir laptop zor gibi yalnız şu laptop dikkateimi çekti ama almaya çekiniyorum fikirlerinizi bekliyorum.

http://www.pcdepo.com/probook-prbl4810- ... n8500.html

bencede çekin almaya zaten parana yazık edeceksin lenovo freedosa bak derim pcdepodan alacağım bende

ben i5 430 4gb ram lg r590 kullanıyorum iki senedir. geçen sene corsair force3 120 gb 550/500 mb lık bir ssd takviyesi yaptım. cs6 yüklü visual studio sql server gayet başarılı. tabi oyunlarda dizüstüler konusunda karamsarım. eğer 2500 TL ve üzerinde bir disüztü almayacaksanız oyunlarda yüksek performans beklemeyin. ayrıca kesinlikle dizüstü soğutucusu alın derim yaz kış kullanmaya çalışın. hem kendi sağlığınız hem dizüstünün sağlığı açısından. geçen hafta masaüstü sistem topladım kendime okula pek götürmüyorum ben dizüstümü genelde evde masamın üstünde duruyor zaten. i5 16 gb ram 2gb 128bit ekran kartı derken ssd yi de masaüstüne taktım uçuyor maşallah. photohop firework illustrator flash dreamveawer hepsini 6 sn içinde tıklayıp açmaya çalışıyorum son tıklamadan önce ilk tıkladığım aktif pencere olarak çoktan gelmiş olarak görüyorum.

Pcdepo güvenlidir bir çok kez alışverişim oldu...

repocket' Alıntı:
lenovo s400 var bende, o fiyat civarına tavsiye edebilirim. Hibrit disk var, harici ekran kartı mevcut, i5 u serisi işlemci 14 inch ekran ve ağırlığı 1,8 kg. Bu ağırlıkta bu fiyata daha iyisi yok.

ayrıntılı incelemesi burada:
http://donanimhaber.com/lenovo/NewsDetail.aspx?id=39469

Hocam bu modelde hard disk tümleşik mi yoksa ssd ayrı mı? Ssdler ucuzladığında ssd yi değiştirme imkanım olur mu?

Geri