Laptop alacağım acaba önerebileceğiniz model var mı?

Kodla Büyü
titan1905' Alıntı:
yaklaşık 15-20 gün önce kardeşime aldım. i5 ve 2 gb ekran kartı var. ben havale indirimi ile 970 tl ye aldım çanta da hediyesi
http://www.pcdepo.com/msi-nb-cx61-0ne-4 ... n9505.html

fiyat performans yönünden süper bir ürün hoşuma gitti dolarda bu kadar artmışken fiyatı uygun bence ama msi kullanım ömrü ve ısınma yönünden nasıl bir ürün bunu iyi analiz etmek lazım.6 ay sonra fan sesine katlanacaksam o ürün bence gereksizdir

Sana tavsiyem eğer Apple ya da Sony almayacaksın, diğer modeller için isme pek takılmaman, özellik üzerinden hareket edip en iyi özellikte istediğin laptopu alabilirsin, ne de olsa hepsinin parçaları Çin'de üretiliyor, aralarında fark olduğunu düşünmüyorum. Ama tavsiyem Tabiki de Apple ya da Sony ;)

firmalar böyle ürünleri ellerinden çıkarmak için 1000tl gibi süslü fiyatlara dönüştürüp müşterileri cezbediyorlar. ürüne bakarsanız 2.4kg - freedos - hd ve şarjıda 2-3 saat gider ya da gitmez. daha kolay taşınabilir, daha hafif, işletim sistemi olan ve şarjıda daha uzun süre giden biraz daha yüksek maliyette olan makine tercih etmek bence daha mantıklı, kişisel fikrim tabii bu.

ben uzun süre araştırdım ve msi ın şu http://www.ebrarbilgisayar.com/Urun/Msi ... 54482.html bilgisayarını aldım ssd ve ddr5 ekrankartı var son çıkan oyunları yüksek ayarlarda yüksek fps değerleriyle oynayabiliyorum ısınma sorunu, ses sorunu falan yok. marka olarak güvenilir bence daha önce toshiba kullanıcısıydım kalite olarak toshibanın kasa yapısı biraz daha kaliteli ama ısı olayı i5 li toshibadan çok daha güzel diyebilirim, msi piyasada kendini ispatlamak için fiyat performans oranını çok iyi seviyede tutmuş. Eğer tabi oyun oynayacaksan lenovanın y500 gibi bir modeli de var slı lı o da güzel oyun bilgisayarı. Ben yukarıdaki bilgisayarı bir aydır kullanıyorum kalitesi gerçekten çok iyi sonuç olarak bence sırf apple sony toshiba diye düşük performansa para vermek anlamsız. Ancak tecrübelerime dayanarak söylüyorum exper casper gibi markalardan da uzak durmak lazım donanımı çok çok üst seviyelerde olsa bile nedense performansı zayıf oluyor bu bilgisayarların.

TOSHIBA bence laptopun kralıdır arkadaşlar sorunsuz uzun süre memnuniyetle kullanabilirsiniz. 300-400 lira farkeder ama başınız ağrımaz.

ulrta booklarda güzel.. çok ince.. taşıması daha kolay... kampanyalı fln uygun fiyatlarar bulabiliyorsun .. birde genelde ssd li oluyorlar...
onun dışında sağlam bi masaüstü en iyisi aslında.. hem daha uzun ömürlü.. bide tablet alırsın ucuzundan mobil işinide ondan hallederssin.. öneridir yatırım tavsiyesi değildir:p :))

Geri