Land Rover Freelander

Kodla Büyü
hocam bunun için donanımhaber gibi sitelere başvurman daha mantıklı.
burada genelde memur arabaları, az yakan, kolay satılan, az masraf çıkaran araçlar arasında tavsiye bulabilirsin :)

bidene' Alıntı:
hocam bunun için donanımhaber gibi sitelere başvurman daha mantıklı.
burada genelde memur arabaları, az yakan, kolay satılan, az masraf çıkaran araçlar arasında tavsiye bulabilirsin :)

Bu yorumdan sence bu arabalar çok yakar,zor satılır,çok masraf çıkarır onua anladım. :)

bu modellerdeki freelanderları bir ara ben de araştırmıştım. aklımda kalan şey ise sorunlu oldukları

Zamanıyla bir hocamız abisinden bu aracı devralmıştı. Daha sonra sanayide çok para harcadığını hatırlıyorum. Satmak istediğinde de satana kadar göbeği çatladı. Kendi adıma uzak durulması gereken bir araç olarak hafızama kaydettim =)

Hocam macera ariyorsan al tabiki..
ama her turlu macera..
surusu cok keyifli olur bu arabanin yakit tuketimi sehir ici 13 l gozukuyor bir kere 15 litrenin alti bana gore hayal. Tabi nerede yasadiginiza da bagli. Bu tarz araclarin yedek parcasi cok pahali olur sanayiye girerseniz bir macera da burada yasarsiniz. Her sey istediginiz gibi gitse satarken bir macera daha yasarsiniz. Dunya hali acil para lazim oldune kadar surede satilir tam bir muamma

Geri